"Поматросили и бросили": З "кримською елітою" Москва збирається розправитись руками України

Ходять чутки, що Сергія Аксьонова хочуть зняти, тому запланували перевірку паспортів у Криму.

Сергій Аксьонов. Фото: соцмережі.

У ватажка тимчасово окупованого Криму Сергія Аксьонова є український паспорт. Те, що Кремль запланував перевірку громадянства жителів Криму, є одним із способів усунення його із посади "керівника" регіону. Таке переконання висловила координатор громадської ініціативи "Крим SOS" Таміла Ташева, передають Патріоти України.

Вона впевнена, що такі ж паспорти зберегли й інші "чиновники", – багато хто з них втікає на Захід. "Між Кремлем і місцевою "елітою" давно є сутички щодо Аксьонова – він має безліч проблем. Ходять чутки, що його хочуть зняти, тому запланували перевірку паспортів у Криму. На території РФ приховування другого громадянства – це кримінальна стаття, яка існує десь п`ять років. Взагалі її спеціально ввели в російському законодавстві, щоб приборкати кримчан, залякати їх, щоб вони не проявляли свою українську ідентичність", – сказала вона.

Правозахисниця також зазначила, що Аксьонов не відмовлявся від українського громадянства, адже для цього він має написати офіційну заяву про це в компетентні органи України. Вона додала, що це стосується і Наталії Поклонської. "Рано чи пізно ці зрадники постануть перед судом в Україні", – додала Ташева.

Джерело: Обозреватель

Російські пропагандисти заявили, що символ Z придумав Сталін в 1941 році - насправді ним позначено абзац (відео)

середа, 30 листопад 2022, 8:47

Російські пропагандисти намагаються вигадати нові сенси для своєї окупаційної символіки, щоб надати їй більшої значущості. Так, кореспондент телеканалу "Звезда" видав, що символ Z нібито вигадав Йосип Сталін, передають Патріоти України. Його пропаганди...

У МЗС Польщі попередили НАТО про серйозну помилку, якої вони припускаються: До чого тут Китай та Росія

середа, 30 листопад 2022, 8:29

"У минулому наші партнери поставили себе та інших у залежність від критичної енергетичної інфраструктури Росії. Зараз ми маємо такі сигнали також і з Китаю, якщо брати до уваги ситуацію в різні європейські сезони, які також мають військове значення", –...