Помста Москви: Двом учасникам Об'єднавчого собору від УПЦ МП заборонили служити

Двох учасників Об'єднавчого собору 15 грудня від Української православної церкви Московського патріархату звільнили з посад та заборонили їм служіння. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Синоду УПЦ МП 17 грудня, повідомляють Патріоти України.

На засіданні священнослужителі ухвалили рішення звільнити з посад та заборонити служіння учасникам собору.

Священний Синод звільнив з керування єпархією та заборонив у служінні митрополиту Вінницькому і Барському Симеону, а також заборонив у служінні й зняв з посади єпископа Київської митрополії, митрополита Переявлав-Хмельницього і Вишневського Олександра, — оголосили після засідання.

Митрополит УПЦ МП Бориспільський і Броварський Антоній зазначив, що на соборі об'єдналися дві неканонічні структури, тому для "Української православної церкви це рішення немає ніякого значення".

Як і раніше, в Україні є тільки одна канонічна церква, яку очолює митрополит Онуфрій. І це визначають всі помісні православні церкви. Українська православна церква жива, вона діє, вона служить своєму народу, — вказав митрополит.


"Росія стане "оазисом світла", а України не буде": На росТБ застосували "важку артилерію" і запросили екстрасенсів з тарологами (відео)

субота, 26 листопад 2022, 10:25

Російські пропагандисти, мабуть, уже не справляються, щоб переконувати населення РФ в успіхах окупаційної армії на війні проти України. На телебачення у якості підкріплення тепер почали запрошувати екстрасенсів із тарологами, передають Патріоти України...

Добовий зашквар загарбників знов має тренд до зростання: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 листопада

субота, 26 листопад 2022, 10:04

З 24 лютого по 26 листопада безповоротні втрати російської армії в Україні становили щонайменше 86 710 осіб. Лише минулої доби ліквідовано 560 загарбників, повідомив Генштаб ЗСУ вранці в суботу. Також з початку війни знищено: