Помста за Грецію? На Кіпрі чоловік напав на диппредставництво Росії

У «столиці російського Кіпру» водій зніс ворота консульства РФ, вийшовши з машини – розбив двері до дипломатичної установи.

 Чоловіка направили на психіатричну експертизу

У місті Лімасол на півдні Кіпру 45-річний чоловік протаранив на своєму автомобілі ворота російського консульства, зазначають Патріоти України. Також зазначається, що, пройшовши на територію дипустанови, темпераментний кіпріот розбив вхідні скляні двері і почав щось викрикувати. У підсумку його було затримано співробітниками служби безпеки і спрямовано на психіатричну експертизу.

Варто зазначити, що загострення російсько-грецьких відносин глибоко сколихнуло суспільство не лише Грецької Респубіки, але і пов’язаною з нею населенням Республіки Кіпр.

Хіти тижня. Вже шахтарями і не прикидаються: Росіяни відкрито захоплюють українську власність

понеділок, 19 серпень 2019, 21:30

Якщо раніше українські підприємства там формально захоплювалися угрупованнями сепаратистів і отримували статус "державних підприємств" "ЛДНР", то тепер до поділу захопленої української власності відкрито підключилися російські компанії. "Несколько дней...

Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

понеділок, 19 серпень 2019, 21:26

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...