Помста за побратима: Опубліковано фото потужного удару по позиціях бойовиків на Донбасі

Українські військові помстилися ворогу за поранення бойового побратима.

Фото: ФБ

Волонтер Юрій Мисягін оприлюднив знімки потужного удару по позиціях бойовиків у районі Світлодарської дуги, внаслідок якого було знищено військову техніку. Знімки опубліковано на сторінці волонтера в Facebook, повідомляють Патріоти України.

"На Світлодарській дузі бойова група К-2, що входить в 54-у бригаду, помстилися за пораненого побратима і знищили бойову техніку сепаратистів", - пише Мисягін.

За його словами, 4 травня бойовики вели обстріл позицій українських військових в цьому районі з БМП. Один з боєприпасів розірвався поблизу с бійцем і йому відірвало два пальці на лівій руці.

"Шукали позицію і шукали БМП з якої тоді був проведений обстріл. І знайшли, але на позиція виявилася не тільки БМП-1, але і МТЛБ-ЗУ. За кутом і траєкторії, ця позиція підходила саме під ту, яку вони так довго шукали . Для підтвердження, зробили кілька обльотів безпілотниками. Коли всі дані були зібрані, на наступний ранок почалася операція. Але, майже відразу щось пішло не так ", - повідомляє волонтер.

Приблизно через тиждень операція зі знищення ворожої техніки все ж увінчалася успіхом. "Два попадання лягли прямо в бліндаж, потім перевели вогонь на техніку. З трьох пострілів, два лягли в трьох метрах від МТЛБ-ЗУ, а третім прямо в "ніс" їй потрапили. Вона загорілася і вогонь був переведений на БМП, що знаходиться в декількох метрах поруч в закритій позиції", - повідомляє Мисягін, додаючи: "По рації прийшла інформація, що з сусіднього сепарського опорника виїхала ще одна БМП і почала працювати - вона була ближче до групи, тому було прийнято рішення, що раз вже "йде робота" , і все поки виходить то і її не варто оминати увагою. Швидко пристрелялися і з 12 пострілів 2 точно лягли в ціль. Потрапили під правий борт і під ніс".

Хіти тижня. "Путін проговорився, навіщо йому українська церква", - офіцер ЗСУ

неділя, 19 січень 2020, 18:30

У бурхливі та хвилюючи для "Третього Риму" грудневі дні 2018 року, коли вирішувались останні моменти щодо відновлення незалежності української канонічної православної церкви, Кремль не соромився й назвати речі відверто своїми іменами. "Сьогодні, 20 гру...

Хіти тижня. Russia Today в жалобі: В Іраку вбито кремлівського пропаганд*на

неділя, 19 січень 2020, 18:00

Відомо, що його позбавили життя після освітлення антиурядового мітингу. "Ох: ((((В Іраку невідомі озброєні люди убили нашого стрингера-оператора Саафа Галі", - написала пропагандистка. Вона уточнила, що Галі знімав ролики для RT на всьому Близькому Схо...