Пообіцяли по 200 грн: У Авакова показали спонсорів "неправильного" кандидата Тимошенко (відео)

Люди Авакова, котрий клянеться у своїй незаангажованості, майже блискавично впоралась з «махинаціями» на виборчу компанію Тимошенко Юрія, а з Тимошенко Юлії, на котру справа також заведена крім СБУ і в МВС, продовжує прискіпливо вивчати.

Поліцією обнародуваний відеозапис того, як осіб, які нібито надали кошти для наповнення грошової застави кандидата в президенти Юрія Тимошенко, дають свідчення. Відповідний ролик розміщений на ресурсі МВС, зазначають Патріоти України.

З показаного випливає, що громадянам пропонувалося підписати фальшиві договори. Деяким людям пропонувалися за це гроші. Поліція повідомляє, що кошти були фіктивно видані Тимошенко 12 громадянами Їх внесли в ЦВК а як заставу.

Одна з учасників зйомок - кухар ресторану повідомила, що бачила кандидата, коли він приїжджав на обід. Що стосується її участі у фінансуванні політика то, спантеличена жінка розповіла, що «дали папірці, ми і підписали». Крім неї це зробили ще четверо. «Спонсорам» начебто пообіцяли за це 200 гривень, але поки не заплатили.

"Провів оптимістичну нараду": Зеленський анонсував "хороші далекобійні речі", які відчують окупанти (відео)

вівторок, 28 листопад 2023, 23:30

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України. «Щойно провів засідання Ставки – особливе, тривале, детальне. Перше – фортифікац...

"Високооплачувана робота" вийшла боком: "Вагнерівець" у Казахстані отримав вирок за участь у війні проти України

вівторок, 28 листопад 2023, 22:43

У Казахстані суд відправив до в'язниці колишнього найманця ПВК «Вагнера». Він раніше воював проти ЗСУ на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє казахстанська служба «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», передають Патріоти України. У березні цього року...