Пообіцяли по 200 грн: У Авакова показали спонсорів "неправильного" кандидата Тимошенко (відео)

Люди Авакова, котрий клянеться у своїй незаангажованості, майже блискавично впоралась з «махинаціями» на виборчу компанію Тимошенко Юрія, а з Тимошенко Юлії, на котру справа також заведена крім СБУ і в МВС, продовжує прискіпливо вивчати.

Поліцією обнародуваний відеозапис того, як осіб, які нібито надали кошти для наповнення грошової застави кандидата в президенти Юрія Тимошенко, дають свідчення. Відповідний ролик розміщений на ресурсі МВС, зазначають Патріоти України.

З показаного випливає, що громадянам пропонувалося підписати фальшиві договори. Деяким людям пропонувалися за це гроші. Поліція повідомляє, що кошти були фіктивно видані Тимошенко 12 громадянами Їх внесли в ЦВК а як заставу.

Одна з учасників зйомок - кухар ресторану повідомила, що бачила кандидата, коли він приїжджав на обід. Що стосується її участі у фінансуванні політика то, спантеличена жінка розповіла, що «дали папірці, ми і підписали». Крім неї це зробили ще четверо. «Спонсорам» начебто пообіцяли за це 200 гривень, але поки не заплатили.

Постраждали пересічні громадяни США: Що купував Коломойський на відмиті в "ПриватБанку" гроші

неділя, 28 листопад 2021, 23:00

Український олігарх Ігор Коломойський за "відмиті" в Deutsche Bank та "ПриватБанку" гроші купував сталеливарні заводи та нерухомість у США. Після того, як заводи фактично перейшли у власність Коломойського, умови праці на них значно погіршилися та поча...

​Посол Росії в США повідомив про висилку десятків своїх дипломатів із країни

неділя, 28 листопад 2021, 22:18

За словами Анатолія Антонова, приблизно 27 російських дипломатів із сім'ями змушені залишити США 30 січня, ще стільки ж працівників диппредставництва РФ виїдуть із країни 30 червня наступного року, зазначають Патріоти України.