Пообіцяли по 200 грн: У Авакова показали спонсорів "неправильного" кандидата Тимошенко (відео)

Люди Авакова, котрий клянеться у своїй незаангажованості, майже блискавично впоралась з «махинаціями» на виборчу компанію Тимошенко Юрія, а з Тимошенко Юлії, на котру справа також заведена крім СБУ і в МВС, продовжує прискіпливо вивчати.

Поліцією обнародуваний відеозапис того, як осіб, які нібито надали кошти для наповнення грошової застави кандидата в президенти Юрія Тимошенко, дають свідчення. Відповідний ролик розміщений на ресурсі МВС, зазначають Патріоти України.

З показаного випливає, що громадянам пропонувалося підписати фальшиві договори. Деяким людям пропонувалися за це гроші. Поліція повідомляє, що кошти були фіктивно видані Тимошенко 12 громадянами Їх внесли в ЦВК а як заставу.

Одна з учасників зйомок - кухар ресторану повідомила, що бачила кандидата, коли він приїжджав на обід. Що стосується її участі у фінансуванні політика то, спантеличена жінка розповіла, що «дали папірці, ми і підписали». Крім неї це зробили ще четверо. «Спонсорам» начебто пообіцяли за це 200 гривень, але поки не заплатили.

Путін зараз у ролі щура, загнаного в кут, але здаватися не збирається, - український дипломат

неділя, 25 вересень 2022, 23:52

Президент РФ Володимир Путін не має наміру здаватися, він йтиме на ескалацію до свого кінця, який можуть пришвидшити зовнішні сили чи його оточення. Про це сказав колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко, передають Патріоти України....

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...