Порошенко може не потрапити в другий тур? Соціологи оприлюднили несподівані дані (інфографіка)

Рейтинг Юлії Тимошенко майже вдвічі вищий, ніж у всіх інших кандидатів у президенти. Про це заявив керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексiй Антипович, коментуючи безпрецедентне опитування, у якому взяли участь 40 тисяч українців, повідомляють Патріоти України.

За словами соціолога, якби вибори відбулися найближчим часом, то у другий тур з однозначним лідером Юлією Тимошенко вийшов би Володимир Зеленський. «Такі є цифри сьогодні», - стверджує Антипович.


Соціолог зазначив, що рейтинг Петра Порошенка нині третій і складає 11,1%, показники Юлії Тимошенко – 20.8%, а Володимира Зеленського підтримують 13,4%.

«У другому турі Тимошенко – Зеленський, перемога дістанеться Тимошенко», - наголосив Антипович. Дані дослідження стверджують, що при цьому сценарії третина виборців ще визначилась, за кого голосуватиме. Опитування проводилось з 16 листопада по 9 грудня 2018 року.

У дослідженні, здійсненого за методом особистого інтерв’ю, взяли участь 40 000 респондентів, по 1600 у кожній області України (окрім окупованих територій Криму та Донбасу).
Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури кожної області.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...