Порошенко може не потрапити в другий тур? Соціологи оприлюднили несподівані дані (інфографіка)

Рейтинг Юлії Тимошенко майже вдвічі вищий, ніж у всіх інших кандидатів у президенти. Про це заявив керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексiй Антипович, коментуючи безпрецедентне опитування, у якому взяли участь 40 тисяч українців, повідомляють Патріоти України.

За словами соціолога, якби вибори відбулися найближчим часом, то у другий тур з однозначним лідером Юлією Тимошенко вийшов би Володимир Зеленський. «Такі є цифри сьогодні», - стверджує Антипович.


Соціолог зазначив, що рейтинг Петра Порошенка нині третій і складає 11,1%, показники Юлії Тимошенко – 20.8%, а Володимира Зеленського підтримують 13,4%.

«У другому турі Тимошенко – Зеленський, перемога дістанеться Тимошенко», - наголосив Антипович. Дані дослідження стверджують, що при цьому сценарії третина виборців ще визначилась, за кого голосуватиме. Опитування проводилось з 16 листопада по 9 грудня 2018 року.

У дослідженні, здійсненого за методом особистого інтерв’ю, взяли участь 40 000 респондентів, по 1600 у кожній області України (окрім окупованих територій Криму та Донбасу).
Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури кожної області.

Рік після бунту Пригожина: Де тепер найманці "Вагнера" служать кривавій недоімперії

субота, 22 червень 2024, 0:12

Російська служба "ВВС" з’ясувала, що колишні найманці "ПВК Вагнер" тепер частково служать у Сирії, Центральноафриканській Республіці та в чеченському підрозділі "Ахмат", що воює проти України. . Як стверджує видання, про присутність найманців "ПВК Ваг...

Російський дрон під Вовчанськіом вбив працівницю "Укрпошти", коли та доставляла пенсії

субота, 22 червень 2024, 0:00

Вдень 21 червня окупанти влучили дроном у авто працівників "Укрпошти", котрі перевозили та доставляли пенсії у Вовчанській громаді. Загинула 45-річна керівниця пересувного відділення пошти, також поранений водій, який супроводжував жінку. Про це повідо...