Порошенко оголосив про створення нових військ ЗСУ зі старими, славетними традиціями (відео)

Під час святкової церемонії у Миколаєві голова держави підписав указ, згідно з яким щорічно 23 травня відзначатиметься День морської піхоти України.

З 23 травня в Україні починають діяти нові війська - Морська піхота у складі Військово-морських сил, а створені вони будуть в Миколаївській області. Таку заяву зробив президент України Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди 100-річчя створення морської піхоти в Миколаєві, зазначають Патріоти України.

"Сьогодні в Миколаївській області даємо "зелене світло" на створення нових військ - Морської піхоти України в складі Військово-морських сил України. І це станеться сьогодні в Миколаєві. Я, як президент і верховний головнокомандувач Військово-Морських Сил України, прийняв рішення встановити новий день морської піхоти України, який відтепер буде святкуватися на державному рівні 23 травня", - сказав Порошенко.

Населення недоімперії почуватиметься не краще українців: Україна відповідатиме на атаки РФ по енергетиці - Умеров

середа, 27 вересень 2023, 7:32

Якщо Росія атакуватиме українську енергоінфраструктуру, вона отримає відповідь. Про це заявив міністр оборони України Рустем Умєров в ефірі телеканалу CNN. . Він зазначив, що взимку Росія зосередиться на завдаванні ударів по енергетичній інфраструктур...

Повернення історичної справедливості: Естонія перейменує окупований росією Калінінград

середа, 27 вересень 2023, 7:23

В парламенті Естонії запропонували розглянути можливість використання назви Кенігсберг замість Калінінграда естонською мовою, повідомляє Радіо Свобода. . За словами голови комітету у закордонних справах Марко Міхкельсона, комітет дійшов висновку, що ...