​Порошенко розповів, якою бачить Україну через п'ять років, не забув і про наболіле - подолання корупції. Головне з передвиборчої програми

Другий термін чинний президент розглядає, як час коли запроваджені реформи почнуть реально піднімати економіку й добробут. Початок «великої чистки» у верхівках влади очікує з початком роботи Вищого антикорупційного суду, котрий стартує не пізніше червня

Президент Петро Порошенко у своїй передвиборчій програмі кандидата на пост глави держави заявив, що його головна мета - це вступ України в НАТО і Євросоюз. Він вважає, що тільки повноправне членство України в зазначених міжнародних організаціях зможе зробити країну повністю незалежною і гарантувати її безпеку, зазначають Патріоти України.

«В 2023 ми подамо заявку на вступ в ЄС, отримаємо і почнемо виконувати план дій щодо членства в НАТО», - йдеться в програмі президента.

Відзначається, що завдяки членству в Північноатлантичному альянсі і ЄС Україна отримає доступ до найбільшого світового ринку, безпеку і захист держави, допомогу в розвитку економіки і зможе забезпечити українцям високі стандарти життя.

Порошенко обіцяє, що Україна вступить в організації як країна-регіональний лідер, але для цього протягом наступних п'яти років вона повинна стати лідером аграрного сектора, одним з нових глобальних лідерів ІТ-сектора, транспортним хабом Східної Європи і однією з найбільш відвідуваних країн.

Крім цього, Порошенко нагадав про те, що було зроблено за останні п'ять років, тобто за час його президентства. Зокрема, це відродження і модернізація армії, безвіз, зона вільної торгівлі з ЄС, створення трансатлантичної коаліції і «тісні відносини з Альянсом».

Падіння економіки Порошенко пояснив російською агресією і економічною блокадою з боку Кремля. При цьому зазначив, що інфляція в порівнянні з 2015 роком знизилася в чотири рази, а курс гривні вже тривалий час «стабільний».

Не забув президент згадати наболіле для всіх українців - корупцію. За його словами, формування Вищого антикорупційного суду вже на останній стадії і цей орган, за прикладом європейських сусідів, буде «викорінювати корупцію на найвищому рівні».

Також в своїй передвиборчій програмі Порошенко обіцяє, зокрема, подолати бідність (підвищити зарплати, пенсії, соцвиплати), продовжити децентралізацію, знизити податки, інвестувати в освіту, підтримувати українську мову (культурні проекти на українському), почати масштабну програму ремонту лікарень і завершити медичну реформу.

Всього цього Порошенко має намір домогтися за допомогою розвитку тих секторів економіки, в яких Україна може вийти на лідерські позиції. Йдеться про створення переробних підприємств, виробників сільськогосподарської продукції, ІТ-секторі, космічній галузі, суднобудуванні, оборонно-промисловому комплексі, розвитку туризму.

«Все це дозволить наповнити державний і місцеві бюджети, дасть можливість підвищувати зарплати бюджетникам, пенсії, соціальні виплати. Ця стратегія наблизить нас до соціальних критеріїв членства в Європейському Союзі, до побудови країни вільних і щасливих людей. Україна - це Європа», - підсумував президент.

Сумні роковини: Як нобелівський лауреат миру Горбачов залив столицю Литви кров'ю, в намаганні врятувати Імперію Зла від розвалу

субота, 23 березень 2019, 10:53

Наймиролюбніший в історії генсек КПРС з «новим мисленням» та «Перебудовою» переступив через кров, повторивши те, що Брежнєв створив з Прагою, а Хрущов з Будапештом. У відповідь на рішення про вихід Литви з СРСР у Вільнюс уведені радянські танки 23 бере...

Хіти тижня. "Владимир, поговорите с нами! Не убегайте!" "Зе! Президент" та "Лисий Жека" тікали від нардепа Гончаренка, як "біс від ладану" (відео)

субота, 23 березень 2019, 10:00

Протеже Коломойського злякався питань "язикатого порохобота". Нардеп переконаний, що комік не спроможний щось під підказки говорити. Комік Володимир Зеленський, котрий збирається керувати Україною принаймні найближчі п'ять років втік від журналістів та...