Порошенко розповів про зарплату президента та на що він її витрачає (відео)

Глава держави підкреслив, що в країні є інші чиновники, які отримують в рази більше.
Петро Порошенко. Фото: KP.UA.

Президент України Петро Порошенко озвучив суму заробітної плати лідера нашої країни. Відеозапис з конференції за участю глави держави опублікувало "ІншеТБ" на своєму каналі в YouTube, передають Патріоти України.

Порошенко заявив, одним з головних ворогів України є бідність, в якій живе народ країни. Після цього він зазначив, що президент України отримує 28 тисяч гривень на місяць. Також глава держави підкреслив, що в країні також є інші чиновники, які отримують в рази більше.

"Я з 98-го року не отримую зарплату на державній службі і все це перераховую на благодійність. Це в тому числі і тому, що я маю джерела, за рахунок чого жити. Але сьогоднішній рівень зарплати Президента становить 28 тисяч (гривень - ред. )", - розповів Порошенко.

Особливо у Києві, Харкові й Одесі: Тисячі водіїв в Україні "шпигують" на користь РФ

субота, 3 грудень 2022, 18:14

Сотні тисяч водіїв в Україні допомагають «шпигувати» Росії, збирати дані про переміщення, зокрема військових та працівників критичної інфраструктури, коли використовують російські додатки-навігатори. Найбільше таких користувачів — у великих українських...

На літаку Путіна в Білорусь прибув Шойгу

субота, 3 грудень 2022, 18:00

Російський міністр оборони Сергій Шойгу прибув сьогодні в Мінськ на зустріч з главою Міноборони Білорусі Віктором Хреніним. Сторони підписали зміни в Угоді про спільне забезпечення регіональної безпеки 3 військовій сфері від грудня 1997 року. Про це йд...