Порошенко розповів про зарплату президента та на що він її витрачає (відео)

Глава держави підкреслив, що в країні є інші чиновники, які отримують в рази більше.
Петро Порошенко. Фото: KP.UA.

Президент України Петро Порошенко озвучив суму заробітної плати лідера нашої країни. Відеозапис з конференції за участю глави держави опублікувало "ІншеТБ" на своєму каналі в YouTube, передають Патріоти України.

Порошенко заявив, одним з головних ворогів України є бідність, в якій живе народ країни. Після цього він зазначив, що президент України отримує 28 тисяч гривень на місяць. Також глава держави підкреслив, що в країні також є інші чиновники, які отримують в рази більше.

"Я з 98-го року не отримую зарплату на державній службі і все це перераховую на благодійність. Це в тому числі і тому, що я маю джерела, за рахунок чого жити. Але сьогоднішній рівень зарплати Президента становить 28 тисяч (гривень - ред. )", - розповів Порошенко.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...