Порошенко відізвався на відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків міністра

​За словами президента, пані Супрун є громадянкою України - сам давав громадянство.

Президент України Петро Порошенко повністю підтримує Уляну Супрун в її діяльності на посту в.о. міністра охорони здоров'я. Про це голова держави заявив сьогодні на щорічному прийомі компаній-членів Американської торгової палати в Україні, зазначають Патріоти України.

"Я хотів би висловити свою позицію як президента щодо сьогоднішнього судового рішення. Хочу підкреслити, що я як президент коментувати рішення суду згідно із законом не маю права", - зазначив гарант Конституції.

Разом з тим він підкреслив, що Супрун "має повну підтримку президента". "І я дуже ціную, що ми разом з пані Супрун, з урядом і парламентом зробили в напрямку медичної реформи", - заявив Порошенко.

За його словами, Супрун є громадянкою України.

"Хочу нагадати, що питання громадянства належить до виключної компетенції президента України. Я недавно зустрічався з пані Уляною і підкреслюю - пані Уляна є громадянкою України, відповідно до указу, який підписав президент Петро Порошенко про надання їй українського громадянства. Крапка", - підсумував він.

З архіву ПУ. Двієчник на іспиті: Українців розвеселила розмова представника Зеленського з суддею КСУ (відео)

п’ятниця, 7 серпень 2020, 13:00

Суддя швидко показав Федору Веніславському, що відсутність в ВР коаліції - це зовсім не "загальновідомий факт". Приводом для чергових жартів українців в мережі стала розмова представника президента України Володимира Зеленського Федора Веніславського в...

З архіву ПУ. Перша леді України показала свої фото зі студентських років

п’ятниця, 7 серпень 2020, 11:00

Дружина Володимира Зеленського Олена в Міжнародний день друзів вирішила показати підписникам свою кращу подругу, з якою вона близька ще з часів студентства. Після того, як Володимир Зеленський офіційно зайняв пост глави держави, Олена Зеленська, його д...