Порошенко відповів українцям на петицію щодо членства України в НАТО

Остаточне рішення прийматиме український народ.

Порошенко відповів на електронну петицію щодо членства України в НАТО. Ілюстрація:http://povin.com.ua

Порошенко заявив, що після досягнення Україною всіх необхідних для вступу в Альянс критеріїв остаточне рішення з цього питання буде приймати український народ на референдумі. Про це йдеться у відповіді глави держави на електронну петицію №22/000052-еп "Референдум про вступ в НАТО", подану 29 серпня цього року, зазначають Патріоти України з посиланням на прес-службу офіційного представництва глави держави.

Як зазначив Порошенко, "одним з головних пріоритетів зовнішньої політики України є поглиблення співпраці з Організацією Північноатлантичного договору з метою досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства у цій організації".

"Сьогодні ми здійснюємо реформування сектору безпеки та оборони України відповідно до стандартів НАТО з метою посилення обороноздатності країни, що є необхідним для протидії агресії з боку Росії", - йдеться у відповіді президента.


Хіти тижня. Замість українських патріотів на Донбас завезли неотесаних московитів - Олександр Горобець

середа, 21 лютий 2018, 0:35

Усупереч плану українізації Миколи Скрипника. Є в українській історії людина, котра стоїть начебто особняком від усіх інших. Сто літ тому ім’я її гриміло на всіх усюдах. Прізвище з пошаною називалося у головних президіях і на мітингах. Його ідеї натвор...

Хіти тижня. Він - не український політик: Порошенко зробив гучну заяву щодо екстрадиції Саакашвілі

вівторок, 20 лютий 2018, 23:22

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі не є громадянином України та не має права займатися політикою в Україні, тому може бути висланий із країни. Про це президент України Петро Порошенко розповів в інтерв'ю австрійському виданню Profil, повідо...