Порошенко відповів українцям на петицію щодо членства України в НАТО

Остаточне рішення прийматиме український народ.

Порошенко відповів на електронну петицію щодо членства України в НАТО. Ілюстрація:http://povin.com.ua

Порошенко заявив, що після досягнення Україною всіх необхідних для вступу в Альянс критеріїв остаточне рішення з цього питання буде приймати український народ на референдумі. Про це йдеться у відповіді глави держави на електронну петицію №22/000052-еп "Референдум про вступ в НАТО", подану 29 серпня цього року, зазначають Патріоти України з посиланням на прес-службу офіційного представництва глави держави.

Як зазначив Порошенко, "одним з головних пріоритетів зовнішньої політики України є поглиблення співпраці з Організацією Північноатлантичного договору з метою досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства у цій організації".

"Сьогодні ми здійснюємо реформування сектору безпеки та оборони України відповідно до стандартів НАТО з метою посилення обороноздатності країни, що є необхідним для протидії агресії з боку Росії", - йдеться у відповіді президента.


"Три ловушки для украинцев": Портников про сьогоднішній мітинг під Радою

вівторок, 17 жовтень 2017, 16:07

Якими будуть наслідки протестів і які загрози вони несуть - про це детальніше. "Сегодняшний митинг украинских оппозиционных сил – если он завершится мирно, без провокаций, ранений и человеческих жертв – может войти в историю как один из первых митингов...

Хіти тижня. У Росії викрили підлість Кремля у війні на Донбасі

вівторок, 17 жовтень 2017, 16:00

Москва створила міфи про війну на Донбасі, щоб мати можливість заперечувати свою причетність до неї. Таку думку в ефірі "Ехо Москви" висловила російська журналістка Юлія Латиніна, передають Патріоти України. "Спочатку було всяке таке дрібне парадержавн...