Порошенко відповів українцям на петицію щодо членства України в НАТО

Остаточне рішення прийматиме український народ.

Порошенко відповів на електронну петицію щодо членства України в НАТО. Ілюстрація:http://povin.com.ua

Порошенко заявив, що після досягнення Україною всіх необхідних для вступу в Альянс критеріїв остаточне рішення з цього питання буде приймати український народ на референдумі. Про це йдеться у відповіді глави держави на електронну петицію №22/000052-еп "Референдум про вступ в НАТО", подану 29 серпня цього року, зазначають Патріоти України з посиланням на прес-службу офіційного представництва глави держави.

Як зазначив Порошенко, "одним з головних пріоритетів зовнішньої політики України є поглиблення співпраці з Організацією Північноатлантичного договору з метою досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства у цій організації".

"Сьогодні ми здійснюємо реформування сектору безпеки та оборони України відповідно до стандартів НАТО з метою посилення обороноздатності країни, що є необхідним для протидії агресії з боку Росії", - йдеться у відповіді президента.


У Середземне море увійшли російські військові кораблі (фото)

понеділок, 18 червень 2018, 18:46

Імовірно, кораблі прямують до сирійського порту Тартус, де знаходиться військова база Росії. У Середземне море увійшли ракетні корвети Каспійської флотилії ВМФ Росії. Про це у Twitter повідомив користувач Yörük Işık, передають Патріоти України. . Згід...

"Газпрому" важко при світлі": Портников про смертельний "зашморг" для російського монополіста

понеділок, 18 червень 2018, 16:52

Угоди "Газпрому" можуть стати матеріалом для журналістських розслідувань і аналізу. "Нафтогаз України" відразу після "Газпрому" подав позов до апеляційного суду Швеції, вимагаючи від російського монополіста виконання рішень Стокгольмського арбітражу. П...