Поведеться? Окупанти захотіли втягнути Лукашенка у вирішення проблем Криму

Російська Федерація може звернутися до президента Білорусі Олександра Лукашенка з проханням допомогти із забезпеченням анексованого Криму водою, повідомляють Патріоти України.

"У нас Дніпро якимось дивним чином приватизувала одна Україна, а це несправедливо, адже до потрапляння на її територію він протікає по території Білорусі", — заявив російський політик, колишній глава Корпорації розвитку Севастополя Олег Ніколаєв у інтерв'ю EADaily.

За його словами, Москва могла б вирішити проблеми із забезпеченням окупованого півострова водою в обмін на прийнятні для Мінська ціни на газ і нафту.

"Чому б нам не попросити Білорусь домовитися з Україною про постачання дніпровської води? Наприклад, Білорусь продає Криму дніпровську воду через Україну", — резюмував Ніколаєв.

Пастка для Зе? Путін раптово відкинув зупинення транзиту газу через Україну

п’ятниця, 6 грудень 2019, 14:27

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія не має наміру припиняти транзит газу через територію України, але питання полягає в економічній доцільності. Таким чином він прокоментував ситуацію навколо будівництва газопрооводу в обхід України "Півні...

Не ті темпи: Арахамія визнав провал із запуском ринку землі в Україні

п’ятниця, 6 грудень 2019, 14:23

Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Верховна Рада не встигне ухвалити законопроект про відкриття ринку землі до кінця цього року, передають Патріоти України. "Зараз ми хочемо подивитися, як проходитимуть правки та їхній розгляд у ко...