Повернути все: Хто допоможе Коломойському прийти до влади

Чинники, що змушували чверть століття Україну топтатися на місці у корупційному болоті, все ще мають силу. Суспільство мусить продемонструвати власну зрілість на виборах, якщо хочемо жити краще. Або продовжуватимемо вестися на клоунів різного ґатунку.

Олігарх Ігор Коломойський спробує відновити свій вплив в Україні за допомогою політики. Про це "Апострофу" розповів політолог Ярослав Макітра, зазначають Патріоти України.

"Не варто скидати з рахунків Володимира Зеленського, який хоч і не є публічним політиком і політиком взагалі, але зареєстрував свою партію. Соцдослідження говорять про його серйозний потенціал на виборах, хоча публічно це не оголошується. Крім Тимошенко також може бути і "Рух нових сил", які, з одного боку, можуть допомогти захистити бізнес, а з іншого, прийти до влади", - каже політичний експерт.

Хіти тижня. "Итоги встречи в Париже: развеяны горы иллюзий", - Бутусов

четвер, 12 грудень 2019, 9:30

Розвіяні гори ілюзій у тих, хто починав ці переговори в надії, що Путін почне ставитися до них як до рівних. "Результаты "встречи года" в Париже 9 декабря. Договоренности, о которых шла речь, допускают двойное толкование и требуют разъяснений. Итак, в ...

Хіти тижня. "Досить кивати!": Під час переговорів у Парижі президент України "наїхав" на Лаврова (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 9:00

Володимир Зеленський зірвався на міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова під час переговорів в нормандському форматі в Парижі. Про це розповів у коментарі Дмитру Гордону глава МВС України Арсен Аваков, передають Патріоти України. "Він врешті-ре...