"Повне очищення": На Львівщині парафії РПЦ масово перейшли в ПЦУ

У Сокальському районі Львівської області всі дев'ять громад РПЦ в Україні перейшли в українську православну церкву. Про це заявив голова райради Микола Пасько на сторінці в Facebook, звернувши увагу на патріотичність прихожан, повідомляють Патріоти України.

"Томос — наш! Ми якщо не перший, то принаймні один з перших районів України!" — написав він. За словами Паська, незважаючи на "певних політиканів місцевого розливу", які намагалися спекулювати на цій темі й посіяти розбрат у церковних громадах, українська помісна церква перемогла.

"У всіх 9 парафіях нашого району так званої московської церкви прийняте рішення про перехід під управління рідної канонічної Української церкви. Сокальщина повністю очистилася!" — додав він.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...