"Працювали" під "прикриттям": "Росспівробітництво" і дипломата РФ викрили в антиукраїнській діяльності в Одесі (фото)

За діяльність, несумісну зі статусом консульської посадової особи, російський дипломат оголошений "персоною нон-грата".

Ілюстрація: pravda.com.ua

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України (СБУ) викрили в антиукраїнській діяльності в Одесі "Росспівробітництво" і російського дипломата, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Цензор.НЕТ".

Так, встановлено непоодинокі факти використання спецслужбами РФ представників "Росспівробітництва" в Генеральному консульстві Росії в Одесі для здійснення діяльності на шкоду Україні.

Зокрема, під прикриттям реалізації т.зв. "гуманітарних і соціальних програм РФ" при координації російської розвідки в антиукраїнську діяльність залучалися українці, в першу чергу - члени та лідери проросійських громадських об'єднань і рухів.

Крім цього, викрито російського дипломата і громадянин України, які в інтересах "Росспівробітництва" здійснювали пошук і відбір жителів придністровського регіону Республіки Молдови для їх подальшої незаконної легалізації на території України та інших країн шляхом виготовлення підроблених документів про правовий статус особи, освіту, довідок з місць роботи, посвідчень УБД і так далі.

Відзначається, що за діяльність, несумісну зі статусом консульської посадової особи, російський дипломат оголошений "персоною нон-грата". Його пособника - громадянина України, жителя Одеської області - в травні цього року Приморський районний суд Одеси визнав винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 358 КК України (підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів).

Дивний "ритуал": Командири окупантів карають їх великими дерев’яними палицями (відео)

четвер, 21 вересень 2023, 10:50

У соцмережах з’явився показовий приклад прямо-таки "батьківської турботи" російських командирів щодо своїх підлеглих, передають Патріоти України. Відповідні кадри були зняті розвідувальним безпілотником ЗСУ, який спостерігав за побутом загарбників на о...

"Комбата заарештували. Люди тікають": Окупанти під Бахмутом кидають зброю і вішаються на ґрунті страху перед ЗСУ (відео)

четвер, 21 вересень 2023, 10:28

Російське "гарматне м’ясо", кинуте кремлівським режимом під Бахмутом Донецької області, скаржиться, що опинилося у вельми плачевній ситуації, передають Патріоти України. Про це в оприлюдненому у соцмережах відео з благаннями про допомогу розповіли міно...