Президент Індонезії відчув у державі "російську пропаганду" - дипломатія РФ в істериці

На тлі виборів, котрі не за горами, президент Індонезії Джоко Відото звинуватив опозицію в поширенні "російської пропаганди". «Гібридна недоімперія» пожинає плоди світової дурної слави.

Президент Индонезии почувствовал в стране "российскую пропаганду" - Фото

Нинішній президент країни Джоко Відото звинуватив опозицію у використанні "російської пропаганди" для підміни фактів і поширення фейковий новин, повідомляють Патріоти України з посиланням на Channel NewsAsia.

"Група людей поширювала в Індонезії російську пропаганду, а це одна брехня і наклеп", - заявив Відото.

У той же час, президент не назвав поіменно тих, хто, на його думку, замішані в поширенні пропаганди.

У посольстві РФ вже відреагували: "Ми всі знаємо, що словосполучення "російська пропаганда" народилося під час президентської кампанії 2016 року в США. До реальності воно не має ніякого відношення".

"Ми підкреслюємо, що Росія не втручається у внутрішні справи і виборні кампанії зарубіжних країн. Це відноситься і до Індонезії", - спантеличено додали у відомстві.

Пан Відото висунув свою кандидатуру на другий термін. Крім нього в президентській кампанії візьме участь і Прабово Субіанто. Обидва вони брали участь виборах 2014 року.

У Росії можуть мріяти про нові "Лади": Бригада князя Мономаха підсмажила російський БТР-82 разом з екіпажем (відео)

середа, 10 серпень 2022, 6:56

Воїни 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха перетворили російський бронетранспортер БТР-82 на купу металу, а екіпаж - на "добриво". Про це повідомляють Сухопутні війська ЗС України та публікують відповідне відео, передають...

Ядерний тероризм триває: Запорізьку АЕС мінують "вагнерівці" під особистим керівництвом Пригожина

середа, 10 серпень 2022, 6:43

Запорізьку атомну електростанцію мінують найманці з ПВК Вагнера. Примітно, що вони роблять це під особистим керівництвом російського бізнесмена, "кухаря Путіна" Євгена Пригожина. Про це "Обозревателю" стало відомо з власних джерел в Головному управлінн...