Президент Індонезії відчув у державі "російську пропаганду" - дипломатія РФ в істериці

На тлі виборів, котрі не за горами, президент Індонезії Джоко Відото звинуватив опозицію в поширенні "російської пропаганди". «Гібридна недоімперія» пожинає плоди світової дурної слави.

Президент Индонезии почувствовал в стране "российскую пропаганду" - Фото

Нинішній президент країни Джоко Відото звинуватив опозицію у використанні "російської пропаганди" для підміни фактів і поширення фейковий новин, повідомляють Патріоти України з посиланням на Channel NewsAsia.

"Група людей поширювала в Індонезії російську пропаганду, а це одна брехня і наклеп", - заявив Відото.

У той же час, президент не назвав поіменно тих, хто, на його думку, замішані в поширенні пропаганди.

У посольстві РФ вже відреагували: "Ми всі знаємо, що словосполучення "російська пропаганда" народилося під час президентської кампанії 2016 року в США. До реальності воно не має ніякого відношення".

"Ми підкреслюємо, що Росія не втручається у внутрішні справи і виборні кампанії зарубіжних країн. Це відноситься і до Індонезії", - спантеличено додали у відомстві.

Пан Відото висунув свою кандидатуру на другий термін. Крім нього в президентській кампанії візьме участь і Прабово Субіанто. Обидва вони брали участь виборах 2014 року.

Президент Естонії пояснила, чому подарувала Зеленському велосипед

субота, 14 грудень 2019, 19:15

Керсті Кальюлайд просто хотіла таким чином прорекламувати продукцію вітчизняного виробника. Президент Естонії Керсті Кальюлайд подарувала президенту України Володимиру Зеленському велосипед заради реклами, так як велосипед був зроблений в Естонії. Про ...

Ніяких додаткових зобов'язань: На "нормандській зустрічі" жоден документ Україною не був підписаний

субота, 14 грудень 2019, 18:18

Україна не підписувала і заздалегідь не погоджувала додаткові угоди, комюніке чи інші міжнародні документи з Росією або з іншими країнами-учасницями саміту. Під час переговорів "нормандської четвірки" в Парижі 9 грудня жоден документ не був підписаний ...