Президент Індонезії відчув у державі "російську пропаганду" - дипломатія РФ в істериці

На тлі виборів, котрі не за горами, президент Індонезії Джоко Відото звинуватив опозицію в поширенні "російської пропаганди". «Гібридна недоімперія» пожинає плоди світової дурної слави.

Президент Индонезии почувствовал в стране "российскую пропаганду" - Фото

Нинішній президент країни Джоко Відото звинуватив опозицію у використанні "російської пропаганди" для підміни фактів і поширення фейковий новин, повідомляють Патріоти України з посиланням на Channel NewsAsia.

"Група людей поширювала в Індонезії російську пропаганду, а це одна брехня і наклеп", - заявив Відото.

У той же час, президент не назвав поіменно тих, хто, на його думку, замішані в поширенні пропаганди.

У посольстві РФ вже відреагували: "Ми всі знаємо, що словосполучення "російська пропаганда" народилося під час президентської кампанії 2016 року в США. До реальності воно не має ніякого відношення".

"Ми підкреслюємо, що Росія не втручається у внутрішні справи і виборні кампанії зарубіжних країн. Це відноситься і до Індонезії", - спантеличено додали у відомстві.

Пан Відото висунув свою кандидатуру на другий термін. Крім нього в президентській кампанії візьме участь і Прабово Субіанто. Обидва вони брали участь виборах 2014 року.

"Корабельна сосна" пролітає?: Оголошені результати екзит-полу на виборах у Миколаєві

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:30

За результатами опублікуванного 25 жовтня екзитполу на виборах у Миколаєві лідирує чинний глава міськради Олександр Сєнкевич. Про це свідчать дані екзитполу на замовлення телеканалу "Україна 24" і програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляють П...

"Опитування Зеленського": Результати екзит-полу групи "Рейтинг"

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:21

Соціологічна група Рейтинг озвучила екзит-пол щодо опитування президента Володимира Зеленського, який проводили в день місцевих виборів. Про це повідомляється в ефірі програми "Ніч виборів" з Савіком Шустером, інформують Патріоти України. Респонденти в...