Президентські перегони: Що 20 кандидатів встигли наобіцяти українцям за неповні чотири тижня

Читаємо, запам'ятовуємо, аналізуємо...

Станом на 25 січня Центральна виборча комісія зареєструвала 20 кандидатів у президенти. Виборча кампанія триває четвертий тиждень, нагадують Патріоти України. Знайомимось з кандидатами та їх "гречкою".

Ганнадій Балашов

Столичний підприємець. Мешканець Києва. Висунувся від партії "5.10". Обіцяє пенсії $200-$500. Для цього ввести два податки: 5% з продажу і 10% соціального податку (отримуєш дохід-сплачуєш).

Ольга Богомолець

Народний депутат, голова комітету з питань охорони здоров'я. Мешканка Києва. Самовисуванка. Обіцяє запровадити обов'язкове державне медичне страхування для кожного. Скасувати всі паперові довідки.

Юрій Бойко

Народний депутат, колишній "регіонал". Проживає в місті Рубіжне Луганської області. Самовисуванець. Обіцяє зупинити зростання цін, підвищення виплат при народженні дитини: за першу дитину - 100 тис. грн, за другу - 200 тис. грн, за третю та наступних - 400 тис. грн.

Анатолій Гриценко

Колишній міністр оборони, доцент кафедри політології Києво-Могилянської академії. Мешканець Києва. Висунувся від "Громадянської позиції". Обіцяє закон про імпічмент президента. Не буде кланів у владі та олігархічних квот, йдеться у програмі.

Сергій Каплін

Народний депутат з фракції БПП. Проживає в селі Опришки Полтавської області. Висунувся від "Соціал-демократичної партії". Обіцяє зменшення ціни на газ в 4 рази і збільшення мінімальної зарплати до 10 тис. грн.

Віталій Купрій

Позафракційний нардеп. Мешканець Києва. Самовисуванець. Обіцяє кредитні ставки доступними, на рівні не вище 10% річних. Ліквідувати "Нафтогаз України" і дозволити підприємствам укладати прямі угоди (у тому числі з імпорту) із постачальниками газу.

Євген Мураєв

Позафракційний нардеп, колишній "регіонал". Проживає у Харкові. Висунений від партії "Наші". Заявляє про "відмову від Асоціації з ЄС" і "позаблоковий статус".

Валентин Наливайченко

Колишній голова Служби безпеки України. Мешканець Києва. Висуванець "Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка "Справедливість". Обіцяє інтегрувати Україну до ЄС та НАТО. Створити резервну добровольчу армію. Повернути в країну усі вкрадені та виведені в офшори гроші.

Роман Насіров

Колишній голова Державної фіскальної служби. Мешканець Києва. Самовисуванець. Обіцяє "ефективну програму боротьби з бідністю та рішучу боротьбу з корупцією". Зменшення кількості податків і зборів.

Андрій Садовий

Мер Львова. Висуванець партії "Самопоміч". Обіцяє грошове забезпечення військовим не менше $1 тис. у гривневому еквіваленті. Запровадити загальнодержавну програму підтримки ветеранів війни, виплачуючи компенсацію 100 тис. грн кожному.

Віталій Скоцик

Професор кафедри конярства та бджільництва Національного університету біоресурсів і природокористування. Мешканець Києва. Самовисуванець. Обіцяє скасувати недоторканність президента, переважну частину податків залишити на місцях.

Ігор Шевченко

Колишній міністр екології та природніх ресурсів, президент благодійної організації "Успішна Україна". Мешканець Києва. Самовисуванець. Обіцяє корупціонерам "антикорупційний суд, прослуховування від НАБУ, презумпцію винності, люстрацію, конфіскацію та виправні роботи, декриміналізацію давання та провокації хабара".

Олександр Шевченко

Народний депутат. Проживає в селі Поляниця Івано-Франківської області. Висуванець "Укропу". Обіцяє припинити контрабанду й торговельно-економічні стосунки з Росією. Руйнувати "п'яту колону".

Олег Ляшко

Народний депутат, лідер Радикальної партії. Мешкає в селі Козин під Києвом. Висуванець Радикальної партії. Обіцяє заборонити Компартію і Партію регіонів "як посібників окупантів і спільників кривавого диктатора Януковича".

Олександр Вілкул

Народний депутат, колишній "регіонал". Народний депутат. Висуванець партії "Опозиційний блок – Партія миру та розвитку". Мешкає у Києві. Обіцяє встановити "справедливі зарплати і пенсії".

Аркадій Корнацький

Народний депутат з фракції БПП. Самовисуванець. Обіцяє "у перший же день виконання повноважень президента вирвати владу з лап політичної еліти, яка 27 років грабує народ".

Юлія Тимошенко

Народний депутат, колишня прем'єр-міністр, лідер партії "Батьківщина". Мешкає у Конча-Заспі. Висуванець від "Батьківщини". Пообіцяла, що в разі перемоги на виборах не буде триматися за посаду і піде з неї через 100 днів, якщо не зможе показати "очевидні результати".

Дмитро Добродомов

Позафракційний народний депутат. Мешкає у Києві. Висуванець партії "Народний Контроль". Обіцяє "побудувати модернізовану, цивілізовану, успішну, мирну країну, яка не має боргів".

Олександр Мороз

Колишній спікер, голова "Соціалістичної партії Олександра Мороза". Мешкає у Києві. Обіцяє суттєво обмежити повноваження президента.

Ілля Кива

Колишній радник міністра внутрішніх справ, висуванець Соціалістичної партії України. Мешкає у Києві. Обіцяє "знизити податкове навантаження на малий і середній бізнес, посиливши його для олігархів".

Джерело: Gazeta.ua

"Пролетіли кілька поверхів": Жінка, яку дістали з-під завалів багатоповерхівки в Києві, розповіла про трагедію (відео)

середа, 29 червень 2022, 15:49

Жінка, яка вижила внаслідок ракетної атаки РФ по багатоповерхівці в Києві, а потім її дістали з-під завалів, прийшла до тями. За словами постраждалої, після обстрілу, у неї та її дочки провалилася підлога під ногами і вони разом пролетіли кілька поверх...

"Російська ракета зупинила її життя назавжди": Катя Осадча показала 6-річну дівчинку, яка загинула на Миколаївщині "Російська ракета зупинила її життя назавжди": Катя Осадча показала 6-річну дівчинку, яка загинула на Миколаївщині

середа, 29 червень 2022, 15:46

Катя Осадча опублікувала в Instagram фото загиблої 6-річної дівчинки внаслідок ракетного обстрілу російськими військами. Знімок супроводжує щемливий допис, в якому ведуча просить закрити над Україною небо, щоб попередити смерті українців. "Це фото для ...