Прямо біля нашого берега: ФСБ захопила українське судно в Азовському морі

Москва вдається вже до відвертого піратства, намагаючись закрити українські кораблі в портах

Представители ФСБ задержали украинское судно в Азовском море

Берегова охорона російської Федеральної служби безпеки в ніч на 1 вересня, недалеко від Бердянська по дорозі до Маріуполя затримала український балкер Amadore, зазначають Патріоти України. Про це повідомив експерт з питань Криму Андрій Клименко. При цьому він зазначив, що о 10:00 суботи судно ще стояло і додав, що, як правило, такі затримання тривають близько трьох годин. По дорозі до Азовського моря судно чекало дозволу в Керченській протоці на протяг 119 годин.

Що стосується власника судна Amadore, то їм є компанія з Одеси. Це вже 99 затримання (безпосередньо в морі, не беручи до уваги перевірок перед і в Керченській протоці) з 17 травня 2018 року.

Раніше повідомлялося, що ситуація в Азовському морі погіршується, так як Росія не пропускає судна через Керченську протоку в порти Бердянська і Маріуполя.

Ангара з боєприпасами там немає: Що росіяни знищили на заводі в Кременчуці

вівторок, 28 червень 2022, 22:28

Російським ударом заводу "Кредмаш" з виробництва дорожньої техніки у Кременчуці знешкоджено теплицю з огірками. Про це пише Російська служба ВВС, передають Патріоти України. У цьому контексті журналісти згадують вечірню заяву глави МЗС Росії Сергія Лав...

На Донбасі поранили високопоставленого кадирівця

вівторок, 28 червень 2022, 22:14

В результаті вдалого артилерійського обстрілу на Донбасі поранено російського окупанта з Чечні Тамірлана Матієва. Про це повідомили у Telegram-каналі "ВЧК-ОГПУ", передають Патріоти України. Матієв займає посаду начальника відділення екстреної допомоги ...