
Під час конфлікту в столичному кафе військовослужбовець Збройних сил застосував особистий травматичний пістолет і поранив двох цивільних, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу військової прокуратури центрального регіону.
Подія трапилася в ніч з 6 на 7 жовтня близько 4 ранку в Дарницькому районі столиці. Військовослужбовець відпочивав у кафе разом із двома іншими офіцерами.
О 4 ранку між групою цивільних та військовими стався конфлікт та бійка. "Майор ЗСУ застосував травматичну зброю, а саме - зареєстрований особистий пістолет травматичної дії "ФОРТ-12", внаслідок чого травмовано двоє цивільних", - повідомили в прокуратурі.
Правоохоронці зазначили, що стан здоров’я травмованих задовільний і госпіталізації вони не потребували.
Відносно майора ЗСУ правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу "Хуліганство". За вчинене правопорушення зловмиснику загрожує до семи років позбавлення волі.

Наразі офіцер ЗСУ затриманий, до суду передали клопотання щодо обрання йому запобіжного заходу. У поліції раніше повідомляли, що конфлікт розпочали троє нетверезих чоловіків.
"Коли їх спробували заспокоїти працівники закладу, вони влаштували бійку, а один із них дістав пістолет і зробив кілька пострілів. У результаті двоє охоронців отримали поранення в ногу та руку відповідно", - розповів начальник Дарницького управління поліції Сергій Чернишев.

За його словами, одного із правопорушників затримали на місці злочину, ще двох - поліцейські впіймали неподалік.
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...