Продатися недорого: Стало відомо, скільки українців готові голосувати "за гречку" (інфографіка)

Фахівці стверджують, що на запитання "Чи готові ви голосувати за гроші?" чекати від респондента щирої відповіді не доводиться. Тому соціологи часто уточнюють: "Чи є у вас знайомі, готові голосувати за гроші?".

Ілюстрація: antikor.com.ua

15,6% українців готові голосувати за гроші, у 14,8% громадян нашої держави є знайомі, готові віддати голос "за гречку", повідомляють Патріоти України з посиланням на vesti-ukr.com.

При цьому 2,6% готові голосувати за гроші в будь-якому випадку, 7,1% - "в залежності від обставин", 5,9% - з думкою "а яка різниця, всі вони там однакові". Такими є результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

У цьому ж дослідженні говориться, що як мінімум третина українців замислювалася над ідеєю покинути країну. Причому, серед тих, що мають намір покинути Україну, 55% - молоді люди у віці від 18 до 29 років; 44% - від 30 до 39 років; 33% - 40-50-річні. З тих, хто готовий шукати щастя на чужині, 40% - люди з вищою освітою; 27,6% - з середньою спеціальною; 23,2% - із середньою і 17,8% - з неповною середньою освітою.

При цьому 6,3% респондентів готові виїхати з України і роблять для цього певні кроки, 10,8% - "в принципі готові, але для цього поки нічого не робили", ще 20% "поки не готові, але хотіли б, за сприятливих обставин".

Після 2024 року: У Finanical Times перерахували сценарії збереження влади Путіна

понеділок, 20 січень 2020, 7:44

Президент Росії Володимир Путін може скористатися кількома сценаріями для збереження своєї влади після 2024 року. Про це написало видання Financial Times, передають Патріоти України. Згідно з одним із сценаріїв, президент РФ може знову обійняти посаду ...

"У победы много отцов. Победа Зеленского полностью переформатировала архитектуру власти. Но кресел всегда меньше, чем претендентов", - Казарін про новий поділ влади

понеділок, 20 січень 2020, 7:25

"У победы много отцов. Победа Зеленского полностью переформатировала архитектуру власти. Но кресел всегда меньше, чем претендентов. А центров влияния в президентском окружении всегда больше, чем один", - пише у своєму блозі Павло Казарін, передають Пат...