Продатися недорого: Стало відомо, скільки українців готові голосувати "за гречку" (інфографіка)

Фахівці стверджують, що на запитання "Чи готові ви голосувати за гроші?" чекати від респондента щирої відповіді не доводиться. Тому соціологи часто уточнюють: "Чи є у вас знайомі, готові голосувати за гроші?".

Ілюстрація: antikor.com.ua

15,6% українців готові голосувати за гроші, у 14,8% громадян нашої держави є знайомі, готові віддати голос "за гречку", повідомляють Патріоти України з посиланням на vesti-ukr.com.

При цьому 2,6% готові голосувати за гроші в будь-якому випадку, 7,1% - "в залежності від обставин", 5,9% - з думкою "а яка різниця, всі вони там однакові". Такими є результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

У цьому ж дослідженні говориться, що як мінімум третина українців замислювалася над ідеєю покинути країну. Причому, серед тих, що мають намір покинути Україну, 55% - молоді люди у віці від 18 до 29 років; 44% - від 30 до 39 років; 33% - 40-50-річні. З тих, хто готовий шукати щастя на чужині, 40% - люди з вищою освітою; 27,6% - з середньою спеціальною; 23,2% - із середньою і 17,8% - з неповною середньою освітою.

При цьому 6,3% респондентів готові виїхати з України і роблять для цього певні кроки, 10,8% - "в принципі готові, але для цього поки нічого не робили", ще 20% "поки не готові, але хотіли б, за сприятливих обставин".

Хіти тижня. "Министр обороны Таран обязал штрафовать и лишать премий военнослужащих за ведение ответного огня по российским оккупантам", - Бутусов

неділя, 20 вересень 2020, 9:00

Наказ суперечить Конституції України, законодавству, які вимагають захищати країну від агресора. "Минобороны приказало штрафовать солдат ВСУ за ответный огонь по российским войскам и штрафовать командиров за "неоправданные боевые потери", а сама защита...

Подарунки бувають різні: Трампу поштою надіслали пакунок з отрутою

неділя, 20 вересень 2020, 8:39

Президенту Сполучених Штатів Дональду Трампу цього тижня надіслали пакунок з отруйною речовиною - рицином. Однак пакунок не дійшов до адресата, його перехопили правоохоронці. Про це повідомляє американський телеканал CNN з посиланням на джерела в право...