Прокляття "запоребрика": Російсько-німецька конференція керівників ВНЗ у Казані зірвалася через учасника з окупованого Криму

Німецькі науковці нагадали російським колегам, що Крим - це Україна та просто не приїхали на захід.

У МЗС РФ обурені вчинком німецьких науковців. Ілюстрація: РБК.

Німецька делегація відмовилася їхати в Казань, якщо туди прибуде т.зв. "ректор" "Кримського федерального університету". МЗС РФ звинувачує Берлін у скасуванні заходу. Зустріч керівників російських і німецьких освітніх і науково-дослідних організацій мала початися вчора в Казані і тривати 3 дні, повідомляють Патріоти України із посиланням на сайт МЗС РФ.

Але за тиждень до старту заходу німецька сторона дізналася, що на захід зібрався так званий "ректор" "Кримського федерального університету" А.П.Фалалєєва. "МЗС ФРН і Конференція ректорів вищих навчальних закладів ФРН зажадали в ультимативній формі від російських співорганізаторів - Асоціації провідних університетів - перешкодити його присутності на зустрічі під приводом невизнання офіційним Берліном приналежності Росії Криму і міста Севастополя", - йдеться в повідомленні МЗС Росії.

Організатори конференції відмовилися виключати кримського "ректора" з числа учасників заходу. На сайті Міністерства закордонних справ Німеччини немає інформації про те, що трапилося. На початку 2015 року окупаційна влада Криму ліквідувала Таврійський національний університет імені Вернадського. Цього ж року було створено об'єднаний "федеральний університет", куди увійшли кілька вишів, зокрема ТНУ, Кримський державний медичний університет ім. Георгіївського і кілька інших наукових організацій. У структуру "Кримського федерального університету" входять близько 13 освітніх і наукових організацій.

Цю націю московській орді вже не скорити: Уславлені подвигами десантники ЗСУ подякували молоді за патріотизм та підхопили флешмоб, заспівавши "Батько наш Бандера" (відео)

неділя, 24 жовтень 2021, 20:36

Десантники 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, що базується у Львові, приєдналися до пісенного флешмобу "Батько наш Бандера", повідомляють Патріоти України з посиланням на фейсбук-сторінку бригади. . "Національно-патріотичне виховання дітей – нев...

Під час візиту до США: Патріарх Варфоломій опинився у лікарні

неділя, 24 жовтень 2021, 20:15

Вселенський патріарх Варфоломій опинився в американській лікарні. Патріарх другий день перебуває з візитом у Сполучених Штатах Америки. Про це повідомляє The National Herald, передають Патріоти України.