Пропаганда Москви працює: У Stratfor заявили про різке зростання проросійських настроїв у Сербії

Дві головні новинні мережі Кремля почали пропонувати телевізійні програми, онлайн-новини і радіопередачі сербською мовою.

Ілюстрація: kartinohigh.ru

Різке нарощування Росією своєї присутності в медійному полі Сербії призвело до зміни громадської думки сербів на користь відносин з РФ, а не з Європейським Союзом. Про це повідомили в приватній американській розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, передають Патріоти України.

За даними експертів, за останні два роки вплив Росії у Сербії помітно зріс. Так, за інформацією Бєлградського центру євроатлантичних досліджень, число російських ЗМІ та неурядових організацій в країні з 2015 року зросла з менш ніж дюжини до більш ніж 100.

Дві головні новинні мережі Кремля - "Супутник" і "РТ" (раніше Russia Today) - почали пропонувати телевізійні програми, онлайн-новини і радіопередачі сербською мовою. Крім того, російська державна газета "Російська газета" друкує в Москві широко поширений тижневик "Недельнік" і відправляє його в Сербію.

Як відзначають аналітики Stratfor, російські ЗМІ в Сербії успішно використали антизахідну риторику, наприклад, нагадування про бомбардування НАТО в 1999 році і підтримку Москвою Бєлграда в ході цього конфлікту.

В результаті, згідно з опитуванням, проведений в лютому 2017 року сербським тижневиком Vreme, близько 68% сербів вважають за краще відносини з Росією відносин з Європейським Союзом.

"Світ і РФ схилятимуть Україну до поступок": Зеленський заявив про небезпечні наслідки у разі падіння Бахмута

середа, 29 березень 2023, 9:56

Якщо країні-агресорці Росії вдасться захопити місто Бахмут на Донеччині, то вона "продасть" це як свою перемогу Заходу, Китаю, Ірану, а також населенню РФ, передають Патріоти України. Російський диктатор Володимир Путін у разі падіння Бахмута може спри...

Ще один російський бомбардувальник "долітався": У Повітряних силах заявили про збиття Су-24 під Бахмутом

середа, 29 березень 2023, 9:30

У Повітряних силах Збройних сил України підтверджують знищення російського бомбардувальника Су-24М під Бахмутом на Донеччини. Про це ПС ЗСУ повідомили в Telegram, передають Патріоти України. "28 березня 2023 року підрозділи зенітних ракетних військ Пов...