Прощальний "подарунок" запроданця: У донецьких дітей не буде Дня знань через траур по Захарченку

​Дітям є чому радіти, завдяки «дяді Саші» їм три дні не слухати пропагандистську маячню запроданців-вчителів

У зв'язку з ліквідацією ватажка «ДНР» Олександра Захарченка у Донецьку і в інших окупованих населених пунктах Донеччини початок навчального року перенесли на 4 вересня. 1, 2 і 3 вересня бойовики оголосили траурними днями, , зазначають Патріоти України.

"У зв'язку з оголошеним в Республіці трауром заняття школах ДНР розпочнуться 4 вересня", - заявляють сайти сепаратистів.

Зараз в Донецьку проводиться спецоперація бойовиків. Вони не випускають за межі міста легкові авто і автобуси. У перехожих та автомобілістів перевіряються документи. Виїзди з міста закриті на невизначені термін.

Засліпити ППО: У Німеччині випробували інноваційну "глушилку" для військових радарів зі ШІ

п’ятниця, 1 липень 2022, 17:26

Німецька компанія Hensoldt провела масштабні випробування нової системи радіоелектронних перешкод за назвою Kalaetron Attack, призначеної для боротьби з радарами. Подробиці вона повідомила в пресрелізі на офіційному сайті, передають Патріоти України. Я...

Поразка в Чорному морі: Скільки коштувала армії РФ битва за острів Зміїний (інфографіка)

п’ятниця, 1 липень 2022, 17:19

Підрозділи Збройних сил РФ 30 червня залишили територію Зміїного острова, зазнавши втрат у живій силі та техніці, після вдалого завдання удару українськими силами. Коментуючи поразки у ключовій точці Чорного моря Міністерство оборони РФ назвало відведе...