Прощальний "подарунок" запроданця: У донецьких дітей не буде Дня знань через траур по Захарченку

​Дітям є чому радіти, завдяки «дяді Саші» їм три дні не слухати пропагандистську маячню запроданців-вчителів

У зв'язку з ліквідацією ватажка «ДНР» Олександра Захарченка у Донецьку і в інших окупованих населених пунктах Донеччини початок навчального року перенесли на 4 вересня. 1, 2 і 3 вересня бойовики оголосили траурними днями, , зазначають Патріоти України.

"У зв'язку з оголошеним в Республіці трауром заняття школах ДНР розпочнуться 4 вересня", - заявляють сайти сепаратистів.

Зараз в Донецьку проводиться спецоперація бойовиків. Вони не випускають за межі міста легкові авто і автобуси. У перехожих та автомобілістів перевіряються документи. Виїзди з міста закриті на невизначені термін.

Стрімко ростуть: Британська розвідка розкрила втрати російської армії в Україні за останні два місяці

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:15

Середньодобові втрати жителів Росії (убитими та пораненими) в Україні у травні та червні 2024 року збільшилися до максимумів від початку війни - 1262 та 1163 відповідно. Про це повідомила розвідка Міністерства оборони Британії, передають Патріоти Украї...

Дуже бояться "бавовни": Росія мінує гавань біля Новоросійського порту, через загрозу морських дронів (відео)

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:55

Агент партизанського руху "Атеш" виявив чотири великі десантні кораблі, які мінують вхід до гавані біля Новоросійського морського порту в Краснодарському краї, передають Патріоти України. За словами партизана, кораблі проводять мінування входу в гавань...