Прощавай, Мадуро! На бік тимчасового президента Венесуели перейшов знаковий військовий (відео)

У союзника Кремля справи все гірше. Адже армія, котра наразі переважно ще не визначилась кого підтримати, це остання надія Ніколаса Мадуро. Адже кількома сотнями російських найманців справі не зарадиш, а істотніші сили Москва перекинути не спроможна.

Тепер на Ростов під прикриттям "вагнерівців"?

Військовий аташе Венесуели в США Хосе Луїс Сільва заявив про визнання Хуана Гуайдо президентом країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

"Сьогодні я кажу народу Венесуели, і особливо моїм братам в збройних силах країни, визнати президента Хуана Гуайдо єдиним законним президентом", - сказав полковник Хосе Луїс Сільва у відеозверненні, записаному в його кабінеті в посольстві у Вашингтоні.

Сільва заявив агентству телефоном, що більше не визнає Ніколаса Мадуро президентом і закликав до проведення вільних і справедливих виборів.

Гуайдо привітав Сільву в повідомленні в Твіттері закликав інших наслідувати його приклад.

Офіційний представник Ради національної безпеки США Гарретт Маркіз заявив, що вчинок Сільви є прикладом того, "що роль військових полягає в тому, щоб захищати конституційний порядок, а не підтримувати диктаторів і репресувати свій власний народ".

"Хотів віддячити Росії за допомогу Африці": Пригожин лицемірно прокоментував вбивство на війні в Україні громадянина Замбії

вівторок, 29 листопад 2022, 13:53

Приватна військова компанія (ПВК) "Вагнер" завербувала в російській колонії громадянина Замбії Лемехані Ньіренду, який пізніше загинув на війні в Україні. Про це повідомив власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, додавши, що пам'ятає, як запитав молодого ч...

"Може зашкодити": Посол США в НАТО розповіла, чому вважає зараз недоречним визнання Росії спонсором тероризму

вівторок, 29 листопад 2022, 13:29

США наразі не вважають корисним офіційне визначення Росії державою-спонсором тероризму. За словами пані посла США в НАТО Джуліанн Сміт, у Вашингтоні вважають таке визнання контрпродуктивним, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Голос Америки...