Просто і ефективно: Міністр юстиції запропонував звільнити 800 суддів часів Януковича

За його словами, за чинною Конституцією, вони не мають права виносити рішення.

Ілюстрація: ЖЖМіністр юстиції Павло Петренко запропонував звільнити 800 суддів, призначених за часів правління Віктора Януковича, у яких закінчився термін 5-річної каденції, повідомляють Патріоти України.

"Я пропоную дуже швидкий рецепт, як швидко показати людям отримання нової якості суддів. 800 суддів, які призначалися Януковичем на 5 років, у них закінчилася каденція", - сказав Петренко.

За його словами, за чинною Конституцією, вони не мають права виносити рішення. "Вони собі ходять на роботу, отримують суддівську зарплату і нічого особливо не роблять. Верховна Рада за 15 хвилин свого робочого часу може вирішити це питання - винести в сесійний зал цих 800 суддів, відправити їх на свободу своїм результативним голосуванням і відкрити конкурс на 800 нових вакантних посад", - заявив Петренко.

Він додав, це означає, що "ми дуже швидко можемо отримати 800 нових суддів, які будуть фундаментом початку судової реформи. Йдеться про суддів районних судів, тих, які спілкуються щодня з українцями".

Нагадаємо, незважаючи на те, що Конституційний суд ще влітку 2015 розглянув законопроект про внесення змін до Конституції в частині зняття депутатської та обмеження суддівської недоторканності, документ так і не був винесений на перше читання, оскільки у нього наразі немає підтримки серед нардепів.

Президент Казахстану втер носа Путіну в ситуації з рекордним паводком

вівторок, 16 квітень 2024, 23:28

Глава Казахстану Касим-Жомарт Токаєв прибув з робочою поїздкою у Північно-Казахстанську область. Він здійснив обліт Кизилжарського району, околиць Петропавловська та Сергіївського водохранилища – територій, які потерпають від весняної повені. Натомість...

Генштаб закликав не втягувати ЗСУ в політичну боротьбу, Ганна Маляр різко відреагувала

вівторок, 16 квітень 2024, 22:42

16 квітня Генеральний штаб Збройних сил України заявив у Facebook про появу спекуляцій щодо системи комунікацій Генштабу, передають Патріоти України. "Останнім часом з'являється чимало спекуляцій щодо системи комунікацій Генерального штабу Збройних сил...