"Просто нам так зручніше": У Путіна безглуздо виправдалися перед НАТО за Кримський міст

​У Росії відреагували на декларацію "Бухарестської дев'ятки", в якій будівництво незаконного Кримського моста зв'язали зі злочинною геополітичною метою.

Кримський міст

Член Ради Федерації з оборони та безпеки РФ Франц Клінцевич виправдався, що об'єкт був побудований для вирішення внутрішніх проблем, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА "Новости".

"Просто нам так зручніше — для відпочинку і туризму. І заодно підтверджуємо, що Крим є й назавжди залишиться російським", — сказав федераст Путіна.

За словами Клінцевіча, Росія збирається "відстоювати свої національні інтереси", тому що "іншого просто не дано". Депутат Держдуми Іван Тєтєрін підтримав колегу.

"Це (заява "Бухарестської дев'ятки". – ред.) – щось на кшталт агонії, щось з області фантастики. Кримський міст – "міст життя нашого з нашим Кримом", – зазначив він.

Варто відзначити, що члени "дев'ятки" також зажадали більш узгодженого і стратегічного підходу по відношенню до РФ. Вони висловили стурбованість через порушення з боку Росії договору про ракети середньої і малої дальності, а також нездатність повернутися до повного дотримання, через що ДРСМД перестав діяти.

"Бухарестська дев'ятка" – це країни східного флангу Північноатлантичного альянсу: Польща, Румунія, Литва, Латвія, Естонія, Угорщина, Словаччина, Чехія та Болгарія.

Хіти тижня. "Что ж вы друга бросили, друзья?!": Дубінський засмучений через небажання "слуг" захистити його від санкцій США

субота, 23 січень 2021, 3:00

Скандальний нардеп переконаний, що такі дії однопартійців дискредитують президента країни. За словами нардепа, він вкрай здивований небажанням і не готовністю колег по фракції «зібратися, щоб обговорити необхідну реакцію на інсценовані нечистоплотними ...

Хіти тижня. "Шел в гости к ВСУ, дошел и умер": У мережі показали фото застреленого на Донбасі найманця "ЛНР" (фото 16+)

субота, 23 січень 2021, 2:00

У мережі з'явилося фото терориста російсько-окупаційних військ, який 15 січня покинув позиції бойовиків на Донбасі та був застрелений. Знімками убитого, а також його зброї (РПК) поділився в Twitter блогер Necro Mancer, повідомляють Патріоти України. Ут...