"Просто нам так зручніше": У Путіна безглуздо виправдалися перед НАТО за Кримський міст

​У Росії відреагували на декларацію "Бухарестської дев'ятки", в якій будівництво незаконного Кримського моста зв'язали зі злочинною геополітичною метою.

Кримський міст

Член Ради Федерації з оборони та безпеки РФ Франц Клінцевич виправдався, що об'єкт був побудований для вирішення внутрішніх проблем, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА "Новости".

"Просто нам так зручніше — для відпочинку і туризму. І заодно підтверджуємо, що Крим є й назавжди залишиться російським", — сказав федераст Путіна.

За словами Клінцевіча, Росія збирається "відстоювати свої національні інтереси", тому що "іншого просто не дано". Депутат Держдуми Іван Тєтєрін підтримав колегу.

"Це (заява "Бухарестської дев'ятки". – ред.) – щось на кшталт агонії, щось з області фантастики. Кримський міст – "міст життя нашого з нашим Кримом", – зазначив він.

Варто відзначити, що члени "дев'ятки" також зажадали більш узгодженого і стратегічного підходу по відношенню до РФ. Вони висловили стурбованість через порушення з боку Росії договору про ракети середньої і малої дальності, а також нездатність повернутися до повного дотримання, через що ДРСМД перестав діяти.

"Бухарестська дев'ятка" – це країни східного флангу Північноатлантичного альянсу: Польща, Румунія, Литва, Латвія, Естонія, Угорщина, Словаччина, Чехія та Болгарія.

Шкода сидітиме не у тих умовах, що українські полонені: З’явилося відео затримання російського офіцера-розвідника Косяка біля лінії розмежування на на Донбасі

понеділок, 18 жовтень 2021, 19:38

Опубліковано відео затримання контррозвідниками СБУ найманця РФ, офіцера РФ Андрія Косяка на ділянці розведення в Золотому, повідомляють Патріоти України з посиланням на Twitter користувач Necro Mancer. . Громадянин РФ Андрій Косяк 1978 року народженн...

"Слуги" так голосно волали: "Тримай злодія!". ВАКС виправдав ексміністра інфраструктури Омеляна

понеділок, 18 жовтень 2021, 19:31

Вищий антикорупційний суд виправдав ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна, якого Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує у вчиненні незаконних дій, що призвели до недоотримання державним бюджетом 30,4 млн грн, зазначають Патріоти ...