"Просто нам так зручніше": У Путіна безглуздо виправдалися перед НАТО за Кримський міст

​У Росії відреагували на декларацію "Бухарестської дев'ятки", в якій будівництво незаконного Кримського моста зв'язали зі злочинною геополітичною метою.

Кримський міст

Член Ради Федерації з оборони та безпеки РФ Франц Клінцевич виправдався, що об'єкт був побудований для вирішення внутрішніх проблем, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА "Новости".

"Просто нам так зручніше — для відпочинку і туризму. І заодно підтверджуємо, що Крим є й назавжди залишиться російським", — сказав федераст Путіна.

За словами Клінцевіча, Росія збирається "відстоювати свої національні інтереси", тому що "іншого просто не дано". Депутат Держдуми Іван Тєтєрін підтримав колегу.

"Це (заява "Бухарестської дев'ятки". – ред.) – щось на кшталт агонії, щось з області фантастики. Кримський міст – "міст життя нашого з нашим Кримом", – зазначив він.

Варто відзначити, що члени "дев'ятки" також зажадали більш узгодженого і стратегічного підходу по відношенню до РФ. Вони висловили стурбованість через порушення з боку Росії договору про ракети середньої і малої дальності, а також нездатність повернутися до повного дотримання, через що ДРСМД перестав діяти.

"Бухарестська дев'ятка" – це країни східного флангу Північноатлантичного альянсу: Польща, Румунія, Литва, Латвія, Естонія, Угорщина, Словаччина, Чехія та Болгарія.

Х**лу лишилось недовго? На що хворий Путін та якого наступника готує (відео)

вівторок, 18 лютий 2020, 8:07

Цього тижня в Сочі готувалися проводити найбільший в Росії інвестиційний форум. Сюди мала з’їхатися вся політична верхівка. Чекали й президента Володимира Путіна. Але форум терміново скасовують. Офіційна версія - через небезпеку коронавірусу, передають...

"Ловушка от Путина, или Как подписывались Минские соглашения и чего избежала Украина", - Жирохов

вівторок, 18 лютий 2020, 7:52

"Вечером 11 февраля 2015 года в Минске собралась очередная встреча в так называемом "нормандском формате". Российская сторона, представленная кроме Владимира Путина внушительным количеством официальных лиц, например, министром иностранных дел Сергеем Л...