"Просто нам так зручніше": У Путіна безглуздо виправдалися перед НАТО за Кримський міст

​У Росії відреагували на декларацію "Бухарестської дев'ятки", в якій будівництво незаконного Кримського моста зв'язали зі злочинною геополітичною метою.

Кримський міст

Член Ради Федерації з оборони та безпеки РФ Франц Клінцевич виправдався, що об'єкт був побудований для вирішення внутрішніх проблем, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА "Новости".

"Просто нам так зручніше — для відпочинку і туризму. І заодно підтверджуємо, що Крим є й назавжди залишиться російським", — сказав федераст Путіна.

За словами Клінцевіча, Росія збирається "відстоювати свої національні інтереси", тому що "іншого просто не дано". Депутат Держдуми Іван Тєтєрін підтримав колегу.

"Це (заява "Бухарестської дев'ятки". – ред.) – щось на кшталт агонії, щось з області фантастики. Кримський міст – "міст життя нашого з нашим Кримом", – зазначив він.

Варто відзначити, що члени "дев'ятки" також зажадали більш узгодженого і стратегічного підходу по відношенню до РФ. Вони висловили стурбованість через порушення з боку Росії договору про ракети середньої і малої дальності, а також нездатність повернутися до повного дотримання, через що ДРСМД перестав діяти.

"Бухарестська дев'ятка" – це країни східного флангу Північноатлантичного альянсу: Польща, Румунія, Литва, Латвія, Естонія, Угорщина, Словаччина, Чехія та Болгарія.

Близько 400 осіб: У Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували функції окупаційної влади

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:36

У деокупованому Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували організаційно–розпорядчі функції окупаційної влади. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі інформаційного телемарафону, передають Па...

"Вже отримала запрошення": Президентка Словаччини пожартувала про візит до "анексованого" Чехією Калінінграда

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:29

Президентка Словаччини Зузана Чапутова в четвер підхопила жарт про "анексію" Калінінградської області Росії, який в останні дні поширюється в чеських соцмережах, повідомляють Патріоти України. "Можу подумати над державним візитом. Або ні. Чудова робота...