"Просто постачальники сировини": Росію оголосили "нікому не потрібною" державою

Президент Путін відчуває подібне ставлення, але намагається добитися міфічної "поваги" за допомогою залякування інших країн.

Юрій Фельштинський. Фото: соцмережі.

Росія на міжнародній арені нікому не потрібна і є лише постачальником сировини. Таку думку висловив американський історик російського походження Юрій Фельштинський в коментарі ЗМІ, заявивши, що президент РФ Володимир Путін не заслужив поваги, передають Патріоти України.

"Росія взагалі нікому не потрібна, вона є в світі постачальником сировини — і це те, як на Росію дивляться. Звичайно, це прикро Путіну, звичайно, він хоче, щоб його поважали, але поважати його нема за що", — сказав історик.

"Чим більше він робить агресивних кроків, тим менше його поважають. Але оскільки він живе за прислів'ям "боїшся — значить поважаєш", і щиро плутає боязнь і повагу, то він вважає, що чим більше будуть його боятися, тим більше будуть його поважати. У всьому іншому світі ці поняття не є синонімами", — додав він.

У Раді розглянуть законопроєкт про обмеження пересування військовозобов'язаних: Чого чекати українцям

середа, 6 липень 2022, 6:07

У Верховній Раді зареєстрували та передали на розгляд законопроєкт, який регулює порядок внутрішнього переміщення військовозобов'язаних України, передають Патріоти України. Документ під назвою "Проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України ...

Московські загарбники якраз викотили свої пекельні машини на бойові позиції: Розвідка ССО допомогла арті вчасно знищити російські "Урагани" (відео)

середа, 6 липень 2022, 5:59

Пресслужба Сил спеціальних операцій показала знищення російських реактивних систем залпового вогню "Ураган", передають Патріоти України. Дослівно: "Завдяки злагодженій роботі операторів ССО України та дружнього підрозділу артилеристів було знищено декі...