"Просто шокують": У Лаврова відреагували на нові докази щодо отруйників Скрипалів

Марія Захарова обізвала групу Bellingcat "підставною конторою" та заявила, нібито Тереза Мей за допомогою гучної справи намагається відволікти увагу співгромадян від Brexit.

Марія Захарова. Фото: ТАСС.

У МЗС Росії прокоментували нові відеозаписи з ймовірними отруйниками колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля — ГРУшниками Анатолієм Чепігою ( "Руслан Боширов") і Олександром Мишкіним ("Олександр Петров") під час їхнього перебування у Великобританії, передають Патріоти України.

"Нові "свідоцтва" невідомо чого, надані світовій громадськості підставною конторою Bellingcat і її російським дзеркалом, шокують", — написала у Facebook офіційний представник відомства Марія Захарова. За її словами, таким чином прем'єр-міністр Британії Тереза Мей відволікає від теми Brexit.

"Я вже не ставлю риторичні запитання. Я стверджую — так, ось так примітивно уряд пані Мей перебиває Brexit і обговорення власної відставки. Занадто банально? Ну, як вміють", — підкреслила Захарова.

Як повідомляла прес-служба поліції Лондона, на першому відео "Петров" і "Боширов" перебувають на вокзалі в Солсбері, куди вони прибули незадовго до полудня 4 березня.

На другому — підозрювані приблизно об 11:58 йдуть повз заправки по вулиці Уілтон-Роуд, яка розташована неподалік від будинку Скрипаля.

На третьому відеозаписі двоє чоловіків йдуть у напрямку вокзалу по вулиці Фішертон-стріт приблизно о 13:00 годині й проходять по мосту через річку Ейвон. У якийсь момент "Петров" уповільнює крок, зупиняється, дістає телефон і фотографує.

Німецька преса пише про коронавірус у Путіна

субота, 4 квітень 2020, 17:57

Для хвороби російський президент - це усього лише літній чоловік. Ще недавно в Росії говорили про "вічного" Володимира Путіна, адже зараз президент в рамках конституційної реформи створює для себе можливість залишитися главою держави до 2036 року. Тепе...

Коронавірус і карантинна некомпетентність проти обіцяних +40% ВВП за п'ять років: Зеленський запевнив, що не тільки забезпечить Україну всім необхідним проти пандемії, але і нагодує протягом кризи

субота, 4 квітень 2020, 17:29

Якщо, як прогнозує другий уряд Зеленського, провал через пандемію замість приросту 8% протягом 2020го, зменшить економіку України на 5%, то у президента залишається ще обіцяних 27% приросту ВВП до 2024го. Майже 4,5% в рік - непогано, як в Польщі. Жодно...