"Просунутий безвіз": Українці зможуть їздити у країни Балтії, як до себе додому

Закордонний паспорт під час подорожей у Прибалтику скоро не знадобиться.

Закордонний паспорт під час подорожей у Прибалтику не знадобиться. Фото: Главком.

Незабаром українці зможуть відвідувати країни Балтії тільки за внутрішніми ID-картками. Про це в неділю, 30 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що закордонний паспорт під час подорожей у Прибалтику не знадобиться. «Ви можете за ID-картками відвідувати без паспорта Туреччину, Грузію і Катар, а найближчим часом до цього переліку додадуться і країни Прибалтики», - йдеться в повідомленні.

Як відомо, протягом 2018 року громадяни України оформили 4 млн. 700 біометричних паспортів для виїзду за кордон. Нагадаємо, Україна і Катар із 2 листопада 2018 року перейшли на повноцінний безвізовий режим.

Хіти тижня. Поки Москва ганьбиться зі зразками "4+": Французи представили винищувач шостого покоління

понеділок, 18 листопад 2019, 23:05

Захід прискорює технологічний відрив від країн третього світу, куди за вимірами інноваційних можливостей давно скотилася "скрепна" недонаддержава. За наявними даними, основною причиною початку робіт зі створення французького винищувача шостого поколінн...

Експрезидент вбачає в цьому "руку Кремля": За що влада "кошмарить" Порошенка?

понеділок, 18 листопад 2019, 21:52

Проєкт подання зняття недоторканості з колишнього президента готовий. Власне, особливий інтерес Державного бюро розслідувань саме до Порошенка вже давно не дивує: голова цього органу Роман Труба заявляв, що прізвище екс-президента фігурує аж у 13 крим...