"Просунутий безвіз": Українці зможуть їздити у країни Балтії, як до себе додому

Закордонний паспорт під час подорожей у Прибалтику скоро не знадобиться.

Закордонний паспорт під час подорожей у Прибалтику не знадобиться. Фото: Главком.

Незабаром українці зможуть відвідувати країни Балтії тільки за внутрішніми ID-картками. Про це в неділю, 30 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що закордонний паспорт під час подорожей у Прибалтику не знадобиться. «Ви можете за ID-картками відвідувати без паспорта Туреччину, Грузію і Катар, а найближчим часом до цього переліку додадуться і країни Прибалтики», - йдеться в повідомленні.

Як відомо, протягом 2018 року громадяни України оформили 4 млн. 700 біометричних паспортів для виїзду за кордон. Нагадаємо, Україна і Катар із 2 листопада 2018 року перейшли на повноцінний безвізовий режим.

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...

Можна, звісно, знов обмежитись "стурбованістю": Волкер попереджає світ про новий стратегічний наступ Путіна на Україну

вівторок, 18 лютий 2020, 22:35

Стратегічною метою Росії в Україні є поява послужливої влади, яка матиме проросійський вектор. Про це заявив колишній спецпредставник США по Україні Курт Волкер в інтерв’ю "Європейській правді", зазначають Патріоти України. . "Росія має стратегічну м...