
Члени Staatenbund Osterreich планували повалити владу в державі, щоб встановити хунту, звісно не українську «хунту», як пишуть у Москві, а за штампом московської пропаганди - «прогресивний уряд національного порятунку»,
В Австрії суд визнав винною у державній зраді лідера підпільної радикальної організації Staatenbund Osterreich (Конфедерація Австрія) Моніку Унгер, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Укрінформ». 42-річна фройлян Унгер отримала 14 років ув'язнення.
Суддя заявив, вирок повинен сигналізувати, що злочини проти держави будуть каратися з усією суворістю. Всього у справі проходили 14 осіб. Заступник Унгер, колишній поліцейський, отримав 10 років в'язниці, інші - від 9 місяців до 3 років.
Члени Staatenbund Osterreich заперечують існування держави та її закони, а також планували повалити владу, щоб встановити в країні хунту.
Унгер закликала російського лідера Володимира Путіна ввести війська. Це повинно було, за її задумом, допомогти їй прийти до влади.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...