Провокації тривають: Росіяни розгортають на Луганщині ще два мотострілкових батальйони

Російське керівництво розглядає варіант формування зазначених батальйонів в якості кадрованих для подальшого використання в якості резерву.

Фото: dailylviv.com

Командування "2 АК ЛНР" планує протягом червня-липня розгорнути додатково не менше двох "окремих мотострілкових батальйонів". Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, повідомляють Патріоти України.

За його даними, на даний час у штабі "2-го АК ЛНР" розроблена оргштатна структура цих батальйонів і по лінії Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС Росії складаються заявки для отримання озброєння і військової техніки для їх укомплектування.

"Планується, що обидва підрозділи матимуть власну ствольну артилерію. У той же час, російська сторона не стверджує наявність в даних батальйонах танкових рот. Також йдуть дискусії про місця формування та розгортання даних батальйонів в окупованих районах Луганської області", - поінформував Тимчук.

Він додав, що російське керівництво також розглядає варіант формування зазначених батальйонів в якості кадрованих для подальшого використання в якості резерву, а при необхідності відпрацювати їх розгортання до рівня полку (бригади).

Хай звикає: Губернатор Бєлгородської області РФ заявив, що потрапив під обстріл - "снаряди рвались поручь"

неділя, 28 травень 2023, 6:48

Губернатор російської Бєлгородської області В'ячеслав Гладков заявив, що потрапив під обстріл у місті Шебекіно. "Потрапити до Шебекіна сам зміг тільки з другого разу. Вперше, в'їхавши до міста, потрапили під обстріл. Навіть не зміг вийти із машини. Сна...

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...