Прихований сенс: Експерт пояснив, чому насправді Угорщина проти закону про освіту

В Угорщині бракує робочих рук, отож сподівання влада країни покладає на вихідців із Закарпаття.

Ілюстрація: imagecdn3.luxnet.ua

Польщі немає сенсу псувати відносини з Україною через закон про освіту. Угорщина проти, тому що їй не вистачає людей, які б там працювали. Таку думку висловив польський громадський і політичний діяч Йелджей Ходзінський, повідомляють Патріоти України.

"Угорщина - трохи ізольована країна. Цій країні дуже не вистачає людей, які б працювали. Але туди не дуже хочуть їхати через рівень зарплати, який серед країн Центральної Європи - найнижчий. І угорська мова дуже складна. Тим, хто володіє українською, буде нелегко працювати в Угорщині", - говорить аналітик.

Тому, за словами Ходзінського, Угорщина може розраховувати тільки на румунів і жителів Закарпаття. Але румуни швидше поїдуть до Франції або Італії. І залишається тільки Закарпаття, де живе близько 150 тисяч осіб. До того ж Будапешт досі вважає Закарпаття частиною Угорщини.

"З точки зору Польщі все інакше. В Україні зараз проживає не так багато поляків. У Львові є дві польські школи. У цілому в Україні шість шкіл з польською мовою навчання. Зараз багато українців приїжджає до Польщі. За культурою Україна і Польща дуже близькі, мови схожі. І Польщі немає сенсу псувати відносини з Україною через закон про освіту", - підкреслив Йелджей Ходзінський.

Хіти тижня. Запобіжник проти реваншу: Верховна Рада швидко розгляне закон про імпічмент президента, - Парубій

неділя, 21 квітень 2019, 0:10

Схоже, що незабаром центр прийняття рішень в політичному житті країни ще більше зміститься до парламенту. Голова Верховної Ради Андрій Парубій прогнозує, що наступного тижня може бути визначена ймовірна дата розгляду у парламенті законопроекту про імпі...

Ще один "міжнародний спостерігач": У Чорне море через Босфор іде корабель ВМС Великобританії

неділя, 21 квітень 2019, 0:00

Судно ВМС Великобританії Echo, яке зайшло в протоку Босфор, здатне займатися пошуком мін і виконувати антидиверсійні завдання. Багатоцільовий корабель гідрографічної розвідки військово-морських сил Великобританії Echo увійшов у протоку Босфор і рухаєть...