"Принципово нова стратегія": У РФ заявили, що Пентагон готує "Троянського коня"

Валерій Герасимов каже, що Росія "готова протистояти підступним американським діям".

Валерій Герасимов. Фото: function.mil.ru.

У Генштабі РФ звинуватили США в розробці нової стратегії ведення військових дій "Троянський кінь". Про це заявив в суботу начальник Генерального штабу Збройних сил - перший заступник міністра оборони РФ Валерій Герасимов, передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.

"Пентагон почав розробку принципово нової стратегії ведення воєнних дій, яку вже охрестили "Троянський кінь". Суть її полягає в активному використанні протестного потенціалу "п'ятої колони" в інтересах дестабілізації обстановки з одночасним нанесенням ударів високоточною зброєю по найбільш важливих об'єктах", - сказав він.

Начальник Генштабу зазначив, що Росія готова до запобігання будь-якій із цих стратегій. За його словами, основою відповіді РФ є "стратегія активної оборони", яка передбачає проведення комплексу заходів з випереджальної нейтралізації загроз безпеці держави.

Герасимов заявив, що США разом із союзниками визначили агресивний вектор своєї зовнішньої політики. "Ними опрацьовуються військові дії наступального характеру, такі як "глобальний удар", "багатосферний бій"", - сказав він.

Автозак протаранив колону протестувальників у Мінську, є постраждалі

понеділок, 10 серпень 2020, 0:31

Внаслідок наїзду щонайменше одна людина постраждала. За словами очевидців, які спілкуються з журналістами телеканалу, правоохоронці у центрі столиці Білорусі використовують світло-шумові гранати. Інформацію про наїзд автозаку підтверджує також телеграм...

В напрямку Туреччини: Літак Лукашенка вилетів з Мінська

понеділок, 10 серпень 2020, 0:21

Наразі невідомо, хто саме вирушив на цьому борту. Лайнер Bombardier Challenger 850 з бортовим номером EW-301PJ вилетів з Мінська ввечері 9 серпня. Пунктом його призначення було місто Бодрум на південному заході Туреччини. . Наразі невідомо, хто саме в...