
У Генштабі РФ звинуватили США в розробці нової стратегії ведення військових дій "Троянський кінь". Про це заявив в суботу начальник Генерального штабу Збройних сил - перший заступник міністра оборони РФ Валерій Герасимов, передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.
"Пентагон почав розробку принципово нової стратегії ведення воєнних дій, яку вже охрестили "Троянський кінь". Суть її полягає в активному використанні протестного потенціалу "п'ятої колони" в інтересах дестабілізації обстановки з одночасним нанесенням ударів високоточною зброєю по найбільш важливих об'єктах", - сказав він.
Начальник Генштабу зазначив, що Росія готова до запобігання будь-якій із цих стратегій. За його словами, основою відповіді РФ є "стратегія активної оборони", яка передбачає проведення комплексу заходів з випереджальної нейтралізації загроз безпеці держави.
Герасимов заявив, що США разом із союзниками визначили агресивний вектор своєї зовнішньої політики. "Ними опрацьовуються військові дії наступального характеру, такі як "глобальний удар", "багатосферний бій"", - сказав він.
У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...
Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...