Приперті до стінки: Шевцова розповіла про "капкан" Заходу для людей Путіна

"Колективний Захід" формує нові правила гри з Росією, які загрожують зруйнувати успішну модель виживання самодержавства.

Лілія Шевцова. Фото: inosmi.ru

Правлячий клас Росії виявився "припертим до стінки" через оцінку поведінки західними органами, в результаті чого багато хто не залишиться лояльним до режиму президента РФ Володимира Путіна. Таку думку висловила російський політолог, публіцист Лілія Шевцова в блозі на "Радіо Свобода"Ю повідомляють Патріоти України.

"Після довгого розгойдування західне співтовариство починає шукати відповідь на виклик, яким для нього стала Росія. Сприйнявши західну м'якотілість за норму і спробувавши розгойдати ліберальні демократії зсередини, Кремль спровокував неминучу відповідь. "Колективний Захід" формує нові правила гри з Росією, які загрожують зруйнувати настільки успішну модель виживання самодержавства", - заявила Швецова.

На її думку, Захід не прагне заганяти Кремль в кут або обвалити путінський режим. Тим часом, позбавивши Росію модернізаційного і фінансового ресурсу, у Росії залишиться один сценарій - загнивання.

"Але навряд чи російська еліта, яку не турбує деградація країни, може зітхнути з полегшенням. Замість закону в Росії російська еліта отримає закон в західному співтоваристві. Але тут виникає питання: як західні політичні інститути скористаються вразливістю російського правлячого класу, поставивши його перед загрозою перетворити в об'єкт перманентного розслідування? Адже Захід зовсім не зобов'язаний піклуватися про національні інтереси Росії, якщо її еліта стала антинаціональною", - зазначила вона.

Політолог додала, що формується зовнішній фактор пресингу, який вплине на лояльність політичного класу до Кремля. "Які зобов'язання будуть брати на себе представники російського правлячого класу, приперті до стінки західним правосуддям? Так, вони залишаться лояльними Путіну, впевнені багато хто. Та невже? Замість того щоб забезпечити собі роль великої держави і члена світового "Концерту націй", Росія виявилася державою , від якого сахаються. Але не стільки зі страху, скільки прагнучи уникнути гидот і з огиди. Росія стала державою, правлячий клас якої виявився у принизливій залежності від того, який вибір йому нададуть західні органи, що оцінюють його поведінку", - резюмувала Шевцова.

Таки боїться? У Зеленського назвали умову для дебатів

понеділок, 25 березень 2019, 17:14

Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського готова до дебатів, якщо побачить запит українського виборця. Про це заявив політтехнолог Зеленського Дмитро Разумков, повідомляють Патріоти України. "Ми готові до всього, якщо українському виборцю в...

"Кремль готовий купити Україну", - Портников

понеділок, 25 березень 2019, 16:58

"До того ж цей сигнал адресований не тільки Бойку і Медведчуку. Я б навіть сказав інакше - через Бойка і Медведчука він переданий українському політичному класу, олігархам, підприємцям. А вже зацікавлені особи зможуть передати його українському народов...