"Пришпилені" скрепами: Московський телеканал дарує на Новий рік шоколадний собор Солсбері

Цинізм пропагандистів Кремля щиро вразив британців

Собор у Солсбері

На Новий рік телеканал Russia Today дарує шоколадні копії собору в Солсбері, який фігурує у скандальному інтерв'ю отруйників-ГРУшників, зазначають Патріоти України.

Пояснення виявилося не менш цинічним. У Russia Today заявили: шоколадний собор начебто відображає одну з найгучніших історій року, тому саме тому його відправили багатьом отримувачам у галузі мас-медіа та не тільки.

Ведуча телеканалу "Дождь" Анна Монгайт пожартувала в ефрі, відламавши шматочок шпиля під час ефіру:"З наступаючим вас! До зустрічі в січні Сподіваюся, я виживу".

За інформацією The Independent, влада Солсбері піддали дії RT критиці. "Дуже шкода, що для когось отруєння в Солсбері – привід для жартів", – заявив газеті член ради Солсбері Джо Брум, додавши, що жителі міста будуть "засмучені і розсерджені" від цієї новини.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері було отруєно колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Слідство встановило, що їх отруїли нервово-паралітичною речовиною "Новачок". Батько і донька потрапили до лікарні і їм вдалося вижити. Британське слідство з’ясувало, що отруїли Скрипалів працівники ГРУ Росії Олександр Петров (справжнє ім’я – Олександр Мішкін) та Руслан Боширов (справжнє ім’я – Анатолій Чепіга).

Готували прорив: СБУ знешкодила агентів Росії, які готували захоплення стратегічних об'єктів Харківщини

четвер, 23 травень 2024, 11:30

Співробітники СБУ, які днями на Харківщині затриамали ворожого інформатора, який готував захоплення Вовчанська, викрили ще одного агента фсб — чоловік формував «групи підтримки» для прориву російських ДРГ до Харкова. Як зазначають в Службі безпеки Укра...

Новий злочин агресора: У Поволжі РФ будують фільтраційні табори для українців

четвер, 23 травень 2024, 10:57

За даними спротиву, росіяни розгорнули у Поволжі масштабне будівництво фільтраційних таборів під виглядом дитячих так званих піонерських таборів. Деталі: У спротиві зазначають, що такі фільтраційні табори – це розгортання швидкомонтажних модульних буди...