ПЦУ не підкоряється Константинополю: Епіфаній зробив важливу заяву щодо томосу

Предстоятель ПЦУ Епіфаній заявив, що українська церква не підкоряється Константинополю і має автокефалію, повідомляють Патріоти України.

"Наші противники говорять про те, що ми не маємо справжньої автокефалії, ми підпорядковані Константинополю, це неправда", — сказав він. За словами митрополита, Томос чітко показує, що ми є незалежною найсвятішою церквою України.

"Згідно з Томосом, ми займаємо почесне 15 місце серед інших помісних православних церков", — додав Епіфаній. Він зазначив, що Томос отримав від імені всіх православних українців, і автокефалія — це велика відповідальність.


Рвався в бій, щоб захищати Україну: Під час виконання завдання загинув пілот винищувача Владислав Савєльєв

вівторок, 6 червень 2023, 17:27

У боях за Україну 2 червня загинув український воїн, пілот винищувача Владислав "NOMAD" Савєльєв. Він рвався захищати рідну землю, а після перемоги мріяв вирушити з друзями та родиною у Норвегію. Саме над цією країною близькі полеглого Героя збираються...

Рівень води в резервуарі ЗАЕС серйозно впав: У МАГАТЕ розповіли, чим це загрожує

вівторок, 6 червень 2023, 16:44

На Запорізькій ЗАЕС існує нова загроза через підрив російськими військовими Каховської ГЕС. Зокрема, рівень води в резервуарі ЗАЕС серйозно впав. Про це заявив глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі. За його словами, робота атомної станції напряму залежить від рі...