Пушилін хоче вести "прямі переговори" з Києвом і заступився за українських "опозиційних політиків"

Ватажок "ДНР" вимагає продовження переговорів в Мінську.
Пушилін "вступився" за Медведчука. Ілюстрація: соцмережі.

Окупаційна влада "ДНР" хоче вести прямий діалог з Києвом для досягнення миру на Донбасі. Про це заявив ватажок "республіки" Денис Пушилін журналістам сепаратистських ЗМІ, передають Патріоти України.

"Донбас послідовно виступає за продовження переговорів в Мінську, всіляко підтримуємо ініціативу українських опозиційних політиків до інтенсифікації переговорів. Висловлюємо готовність до переговорів - відновлення прямого діалогу з Києвом. Відповідально заявляємо про готовність до досягнення миру в Україні і на Донбасі", - сказав він.
Раніше, в так званому "зверненні до гарантів Мінських угод", Пушилін поскаржився, що "опозиційні політики" в Україні "піддаються репресіям і відвертій фізичній розправі з боку українських спецслужб і ультранаціоналістів.
Судячи з усього, він, кажучи про "репресованих опозиціонерів" мав на увазі одного з лідерів "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука.

У Білорусі продовжили військові навчання: ЗМІ дізналися деталі та оцінили ризик для України

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:48

У Білорусі продовжили військові навчання щонайменше до 9 липня. Водночас, попри підвищення тривалості навчань на полігонах, білоруська армія, як і раніше, не готова до наступальних операцій. Про це свідчить графік проведення навчань на білоруських полі...

На Миколаївщині українські військові знищили один із найдорожчих безпілотників РФ

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:29

У Миколаївській області українські військові знищили один із найдорожчих російських безпілотників "Форпост". Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у соціальній мережі Facebook. Сталося це в той момент, коли дрон намагався знайти чергову ціль в Миколаї...