Ватажок "ДНР" вимагає продовження переговорів в Мінську.

Окупаційна влада "ДНР" хоче вести прямий діалог з Києвом для досягнення миру на Донбасі. Про це заявив ватажок "республіки" Денис Пушилін журналістам сепаратистських ЗМІ, передають Патріоти України.
"Донбас послідовно виступає за продовження переговорів в Мінську, всіляко підтримуємо ініціативу українських опозиційних політиків до інтенсифікації переговорів. Висловлюємо готовність до переговорів - відновлення прямого діалогу з Києвом. Відповідально заявляємо про готовність до досягнення миру в Україні і на Донбасі", - сказав він.
Раніше, в так званому "зверненні до гарантів Мінських угод", Пушилін поскаржився, що "опозиційні політики" в Україні "піддаються репресіям і відвертій фізичній розправі з боку українських спецслужб і ультранаціоналістів.
Судячи з усього, він, кажучи про "репресованих опозиціонерів" мав на увазі одного з лідерів "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...