Ватажок "ДНР" вимагає продовження переговорів в Мінську.

Окупаційна влада "ДНР" хоче вести прямий діалог з Києвом для досягнення миру на Донбасі. Про це заявив ватажок "республіки" Денис Пушилін журналістам сепаратистських ЗМІ, передають Патріоти України.
"Донбас послідовно виступає за продовження переговорів в Мінську, всіляко підтримуємо ініціативу українських опозиційних політиків до інтенсифікації переговорів. Висловлюємо готовність до переговорів - відновлення прямого діалогу з Києвом. Відповідально заявляємо про готовність до досягнення миру в Україні і на Донбасі", - сказав він.
Раніше, в так званому "зверненні до гарантів Мінських угод", Пушилін поскаржився, що "опозиційні політики" в Україні "піддаються репресіям і відвертій фізичній розправі з боку українських спецслужб і ультранаціоналістів.
Судячи з усього, він, кажучи про "репресованих опозиціонерів" мав на увазі одного з лідерів "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....