Ватажок "ДНР" вимагає продовження переговорів в Мінську.

Окупаційна влада "ДНР" хоче вести прямий діалог з Києвом для досягнення миру на Донбасі. Про це заявив ватажок "республіки" Денис Пушилін журналістам сепаратистських ЗМІ, передають Патріоти України.
"Донбас послідовно виступає за продовження переговорів в Мінську, всіляко підтримуємо ініціативу українських опозиційних політиків до інтенсифікації переговорів. Висловлюємо готовність до переговорів - відновлення прямого діалогу з Києвом. Відповідально заявляємо про готовність до досягнення миру в Україні і на Донбасі", - сказав він.
Раніше, в так званому "зверненні до гарантів Мінських угод", Пушилін поскаржився, що "опозиційні політики" в Україні "піддаються репресіям і відвертій фізичній розправі з боку українських спецслужб і ультранаціоналістів.
Судячи з усього, він, кажучи про "репресованих опозиціонерів" мав на увазі одного з лідерів "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука.
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...