Ватажок "ДНР" вимагає продовження переговорів в Мінську.

Окупаційна влада "ДНР" хоче вести прямий діалог з Києвом для досягнення миру на Донбасі. Про це заявив ватажок "республіки" Денис Пушилін журналістам сепаратистських ЗМІ, передають Патріоти України.
"Донбас послідовно виступає за продовження переговорів в Мінську, всіляко підтримуємо ініціативу українських опозиційних політиків до інтенсифікації переговорів. Висловлюємо готовність до переговорів - відновлення прямого діалогу з Києвом. Відповідально заявляємо про готовність до досягнення миру в Україні і на Донбасі", - сказав він.
Раніше, в так званому "зверненні до гарантів Мінських угод", Пушилін поскаржився, що "опозиційні політики" в Україні "піддаються репресіям і відвертій фізичній розправі з боку українських спецслужб і ультранаціоналістів.
Судячи з усього, він, кажучи про "репресованих опозиціонерів" мав на увазі одного з лідерів "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...