"Путін помре, а Кадиров залишиться. Це величезна проблема": Ганапольський про те, що чекає на РФ

У разі відставки президента РФ Володимира Путіна на Росію чекають великі проблеми з главою Чечні Рамзаном Кадировим. Таку думку журналіст Матвій Ганапольський висловив 23 грудня в ефірі радіостанції "Эхо Москвы", повідомляють Патріоти України.

"Чечня - суб'єкт РФ, і краще контролювати цю територію, ніж улаштовувати потім п'яту, шосту і восьму чеченську війну. А від Росії усього можна очікувати, ви ж знаєте. Вона відпустить, а потім будуватиме великий "русско-чеченский мир", як вона "русский мир" будує. Але що робити з цим Кадировим?" - розповів він.

Журналіст запропонував уявити гіпотетичну ситуацію відставки Путіна за умови, що Кадиров залишився у владі.

"До якої зони турбулентності потрапляє Російська Федерація... Просте запитання. От якщо Кадиров - "піхотинець Путіна", то, наприклад, оберуть будь-якого іншого президента, наприклад [директора держкорпорації "Роскосмос" Дмитра] Рогозіна. Він присягне Рогозіну і після цього говоритиме, що він піхотинець Рогозіна? Думаю, що ні", - підкреслив він.

На думку Ганапольського, Путіну треба думати над моделлю існування країни після його відставки. "Навіть якщо Путін вирішив залишитися назавжди, то Кадиров, я нагадаю, молодший за Путіна. Тому він помре, а Кадиров залишиться. Це величезна проблема. І Кадиров може витворяти все, що йому завгодно", – підкреслив він.

Журналіст додав, що РФ виділяє Чечні $1,4 млрд на рік, проте глава республіки вважає цю суму недостатньою. "Я просто хочу нагадати, що якась система взаємовідносин, крім грошей, має існувати між Росією та Чечнею... А цієї системи немає. Вона полягає лише у двох частинах. Перша – коли Путін підтримав Кадирова у спортивних штанях, коли трагічно загинув його батько. І друга історія – коли той йому пообіцяв тримати Чечню. А цей йому пообіцяв давати багато грошей. Але це не система відносин усередині федеративної держави, це гігантська проблема", – підсумував він.

Кадиров очолював Чечню із 2007 року, двічі його кандидатуру за поданням президента РФ затверджував місцевий парламент. У 2016 році вперше за 13 років відбулися прямі вибори глави республіки, і Кадиров здобув понад 97% голосів.

З архіву ПУ. "Больно… Научил меня всему: убивать, выживать... Ну какого х**? Ты же был бессмертным, неуязвимым"​​: Таємнича смерть на Донбасі високопоставленого росіянина угруповання "Патріот" заскочила "гібридів"

середа, 28 жовтень 2020, 16:00

Попрощався з життям російський найманець, командир угрупування "ДНР" "Патріот". На Донбас вбивати українців "Бард" приїхав з російського міста Брянська. Про смерть "туриста Путіна" розповів в Twitter відомий блогер Necro Mancer з посиланням на повідом...

"Румыны хорошо помнят Чаушеску, и до чего может дойти страна, когда коррупция и непотизм становятся нормой для власти", - Береза

середа, 28 жовтень 2020, 15:28

"В ноябре 2017 года боле сотни тысяч румын вышли на улицы Бухареста. В Клуж-Напока, Констанца, Яссы, Сибиу прошли митинги, на которые вышли тысячи местных жителей", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. "Причи...