Путін проковтне Зеленського, як шоколадку "Рошен", - західні ЗМІ

Західних дипломатів дуже лякає непідготовленість коміка до ролі президента.

Володимир Зеленський. Фото: соцмережі.

Західні дипломати стверджують, що кандидат у президенти України Володимир Зеленський "лякаюче" непідготовлений до того, щоб очолити державу. Про це в статті під назвою "Трагікомедія" пише The Economist, передають Патріоти України.

Західних дипломатів лякає його непідготовленість. Багато хто побоюється, що Володимир Путін проковтне Зеленського, ніби шоколадну цукерку "Рошен", йдеться в статті. Видання зазначає, що в разі гіпотетичної перемоги, ніхто не знає, що Зеленський робитиме далі. У самого новоспеченого політика на цей рахунок поки тільки загальні фрази про збереження прозахідного курсу, поліпшення інвестиційного клімату та припинення війни на сході країни.

Разом із тим називається і причина популярності кандидата Зеленського серед українців. Посилаючись на українського політолога Володимира Фесенка, видання зазначає, що люди, незадоволені постреволюційним керівництвом країни, хочуть "показати владі середній палець", і на роль такого пальця підходить комік.

Президент України прибув до США. На Зеленського чекає виступ з найзначнішої трибуни світу

вівторок, 21 вересень 2021, 0:34

Заплановано, що президент виступить на загальних дебатах Генасамблеї ООН. Також він зустрінеться із лідерами інших держав та представниками міжнародних організацій, представниками бізнесу та українською громадою у США. . Раніше повідомлялось, що Зел...

"Підрізати крила" Розумкову, "наростити" Стефанчуку: Монобільшість прагне змінити керівника апарату ВРУ

вівторок, 21 вересень 2021, 0:06

Фракція "Слуга народу" вирішила ініціювати призначення голови апарату Верховної Ради начебто через те, що апарат вже рік працює без постійного керівника. Про це заявила речниця фракції Юлія Палійчук у Telegram, зазначають Патріоти України. Пряма мова: ...