Путін швидше дозволить збанкрутувати Росії, ніж поверне Крим, - британський журналіст

Для російського президента анексований український півострів став своєрідним трофеєм, з яким йому буде дуже важко розлучатися.

Путін так просто Крим не віддасть. Ілюстрація:rkr.in.ua

Українська влада розраховує, що фінансування окупованого Криму стане Росії не по кишені. Таку думку висловив в інтерв'ю Апострофу кореспондент видань The Times і Politico Europe, екс-координатор кампаній Amnesty International в Україні Максим Такер, повідомляють Патріоти України.

"Високопоставлені джерела в українському уряді повідомили мені, що вони хочуть зробити Крим занадто дорогим для Росії. Але я вважаю, що Путін швидше дозволить РФ стати банкрутом, ніж віддасть Крим після всього, що сталося", - вважає Такер.

Коментуючи, як на Заході поставилися до товарної та енергетичної блокаді Криму, журналіст заявив:

"Деякий дипломатичний тиск щодо України вже застосовується. Багато європейських лідерів не люблять, коли страждає цивільне населення. При цьому ЄС має багато важелів тиску на Україну у зв'язку з величезним обсягом допомоги, яку можна скасувати або обмежити".

"Разом з тим, реальних підстав для каральних заходів щодо України немає. Зараз обов'язки щодо постачання електроенергії до Криму лежать на окупаційній владі, а саме - на Росії", - додав він.

Як зазначив британський журналіст, зараз світ не говорить про те, як змусити Росію повернути Крим - всі сконцентровані на тому, як зупинити війну на Донбасі.

Офіційний Берлін заперечив наявність планів евакуації родин німецьких дипломатів з України, про що повідомили ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 22:32

Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на публікацію німецької газети Bild про плани Берліну евакуювати родичів дипломатів з України. У міністерстві заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, повідомляють Патріоти України з посил...

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...