Путін швидше дозволить збанкрутувати Росії, ніж поверне Крим, - британський журналіст

Для російського президента анексований український півострів став своєрідним трофеєм, з яким йому буде дуже важко розлучатися.

Путін так просто Крим не віддасть. Ілюстрація:rkr.in.ua

Українська влада розраховує, що фінансування окупованого Криму стане Росії не по кишені. Таку думку висловив в інтерв'ю Апострофу кореспондент видань The Times і Politico Europe, екс-координатор кампаній Amnesty International в Україні Максим Такер, повідомляють Патріоти України.

"Високопоставлені джерела в українському уряді повідомили мені, що вони хочуть зробити Крим занадто дорогим для Росії. Але я вважаю, що Путін швидше дозволить РФ стати банкрутом, ніж віддасть Крим після всього, що сталося", - вважає Такер.

Коментуючи, як на Заході поставилися до товарної та енергетичної блокаді Криму, журналіст заявив:

"Деякий дипломатичний тиск щодо України вже застосовується. Багато європейських лідерів не люблять, коли страждає цивільне населення. При цьому ЄС має багато важелів тиску на Україну у зв'язку з величезним обсягом допомоги, яку можна скасувати або обмежити".

"Разом з тим, реальних підстав для каральних заходів щодо України немає. Зараз обов'язки щодо постачання електроенергії до Криму лежать на окупаційній владі, а саме - на Росії", - додав він.

Як зазначив британський журналіст, зараз світ не говорить про те, як змусити Росію повернути Крим - всі сконцентровані на тому, як зупинити війну на Донбасі.

Путін через два місяці оголосить про нову "перемогу" в Україні: Піонтковський зробив прогноз щодо планів РФ

середа, 6 липень 2022, 0:34

Російський диктатор Путін вважає, що відхід ЗСУ з Лисичанська можна подати громадянам РФ як "перемогу". Мало того, путінській пропаганді вже вдалося це зробити, заявив російський публіцист Андрій Піонтковський. Свою думку він озвучив в ефірі 24 каналу,...

Нагородили якихось дивних халабуд: Як виглядає "площа ДНР" у Москві (фото)

середа, 6 липень 2022, 0:28

Підконтрольні ОРДО паблики показали, як зараз виглядає так звана "площа ДНР" у російській столиці Москві. Сама площа розташована у Пресненському районі міста, повідомляють Патріоти України.