Путін швидше дозволить збанкрутувати Росії, ніж поверне Крим, - британський журналіст

Для російського президента анексований український півострів став своєрідним трофеєм, з яким йому буде дуже важко розлучатися.

Путін так просто Крим не віддасть. Ілюстрація:rkr.in.ua

Українська влада розраховує, що фінансування окупованого Криму стане Росії не по кишені. Таку думку висловив в інтерв'ю Апострофу кореспондент видань The Times і Politico Europe, екс-координатор кампаній Amnesty International в Україні Максим Такер, повідомляють Патріоти України.

"Високопоставлені джерела в українському уряді повідомили мені, що вони хочуть зробити Крим занадто дорогим для Росії. Але я вважаю, що Путін швидше дозволить РФ стати банкрутом, ніж віддасть Крим після всього, що сталося", - вважає Такер.

Коментуючи, як на Заході поставилися до товарної та енергетичної блокаді Криму, журналіст заявив:

"Деякий дипломатичний тиск щодо України вже застосовується. Багато європейських лідерів не люблять, коли страждає цивільне населення. При цьому ЄС має багато важелів тиску на Україну у зв'язку з величезним обсягом допомоги, яку можна скасувати або обмежити".

"Разом з тим, реальних підстав для каральних заходів щодо України немає. Зараз обов'язки щодо постачання електроенергії до Криму лежать на окупаційній владі, а саме - на Росії", - додав він.

Як зазначив британський журналіст, зараз світ не говорить про те, як змусити Росію повернути Крим - всі сконцентровані на тому, як зупинити війну на Донбасі.

"Атака буде з усіх боків": Астролог назвав дві дати в лютому, коли РФ піде в наступ

середа, 1 лютий 2023, 11:30

Відомий астролог Влад Росс попереджає, що поблизу 22 лютого буде напружений транзит Меркурія, який може зламати плани, принісши несподівані події і неприємні новини, передають Патріоти України. "Поблизу цього аспекту Меркурія варто з обережністю прийма...

Україна дійсно заслуговує членства в НАТО відразу після війни, - новий президент Чехії

середа, 1 лютий 2023, 11:28

Обраний президент Чехії, екс-генерал НАТО Петр Павел заявив, що Україна заслуговує членства в НАТО, як тільки закінчиться війна, передають Патріоти України. У своєму першому після обрання інтерв’ю Павел сказав журналістам BBC, що Україна "морально і пр...