Путін в Гамбурзі шампанським не поперхнувся? НАТО надіслало черговий сигнал Україні

Поки чинний Генсек НАТО у Києві з Тіллерсоном потайки роблять свою справу, їхній екс-посадовець озвучує спільну позицію відкрито.

Візит до України Північноатлантичної ради на чолі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом пдтвердить рішучість союзників продовжити тиск на РФ та підтримку України. Про це заявив екс-генеральний секретар НАТО, радник президента України Андерс Фог Расмуссен, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Укрінформ".

"Північноатлантична рада, яка об’єднує послів із 29 країн - членів НАТО, є вагомою можливістю надіслати сигнал столицям Альянсу про необхідність продовжувати тиск на Росію та підтримувати Україну", - наголосив екс-глава Альянсу у Брюсселі.

Расмуссен відзначив, що безпека України є також безпекою НАТО, і обидва партнери нині протидіють спільним викликам, включаюно з втручанням у виборчий процес та загрозам кібербезпеці та іншим сферам, у яких Україна вже набула значний досвід.

"Діалог і співробітництво між НАТО і Україною є міцними, і візит Північноатлантичної ради лише посилить їх", - переконаний данський політик. Торкаючись питання перспектив членства України в НАТО, Расмуссен відзначив, що це є суверенним вибором держави, і прагнення до цього додають оптимізму.

СБУ проводить безпекові заходи на об’єктах Московського патріархату у трьох областях України

середа, 7 грудень 2022, 14:40

Співробітники Служби безпеки України проводять контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Черкаській, Волинській та Херсонській областях. Зокрема йдеться про:. ▪️ Хрестовоздвиженський Чарторийський чоловічий монастир Волинської єпархі...

Чи впливають морози на придатність до застосування іранських дронів - відповідь речника Повітряних сил

середа, 7 грудень 2022, 14:29

Морози не можуть особливо вплинути на придатність до застосування іранських дронів. Про це речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, відповідаючи на запитання, чи можуть іранські д...