Путін з Бацькою ще наплачеться: "98% білорусів проти об'єднання з Росією", - Лукашенко

Білоруський диктатор вперто, вміло маневрує, 20-й рік пошиваючі в дурні свого недалекого, як і географічному так і розумовому аспектах, колеги. Силовий сценарій, поки при владі "вічний Бацька" теж малоймовірний. Отже змагання в площині "хто кого переживе"

Президент Білорусі заявив, що більшість громадян його країни виступають проти об'єднання з Росією, зазначають Патріоти України.

Як наголосив Олександр Лукашенко на прес-конференції "Велика розмова", яка 1 березня 2019 року тривала у Мінську протягом 7,5 годин, 98% білорусів на можливому референдумі про об'єднання з Росією висловилися б проти такого кроку.

"Чим погано займатися союзним будівництвом, але жити в своєму будинку?", - сказав білоруський президент.

Він запевнив, що на перемовинах з президентом Росії Володимиром Путіним вони цю позицію вирішили, а сказана раніше фраза про "єднання на рівні президентів", за його словами, була жартом.

Водночас Лукашенко додав, що якщо говорити про принцип рівноправності, то чому росіяни не говорять, наприклад, щоб приєднати Росію до Білорусі, а не навпаки.

Близько 400 осіб: У Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували функції окупаційної влади

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:36

У деокупованому Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували організаційно–розпорядчі функції окупаційної влади. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі інформаційного телемарафону, передають Па...

"Вже отримала запрошення": Президентка Словаччини пожартувала про візит до "анексованого" Чехією Калінінграда

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:29

Президентка Словаччини Зузана Чапутова в четвер підхопила жарт про "анексію" Калінінградської області Росії, який в останні дні поширюється в чеських соцмережах, повідомляють Патріоти України. "Можу подумати над державним візитом. Або ні. Чудова робота...