Путін з Бацькою ще наплачеться: "98% білорусів проти об'єднання з Росією", - Лукашенко

Білоруський диктатор вперто, вміло маневрує, 20-й рік пошиваючі в дурні свого недалекого, як і географічному так і розумовому аспектах, колеги. Силовий сценарій, поки при владі "вічний Бацька" теж малоймовірний. Отже змагання в площині "хто кого переживе"

Президент Білорусі заявив, що більшість громадян його країни виступають проти об'єднання з Росією, зазначають Патріоти України.

Як наголосив Олександр Лукашенко на прес-конференції "Велика розмова", яка 1 березня 2019 року тривала у Мінську протягом 7,5 годин, 98% білорусів на можливому референдумі про об'єднання з Росією висловилися б проти такого кроку.

"Чим погано займатися союзним будівництвом, але жити в своєму будинку?", - сказав білоруський президент.

Він запевнив, що на перемовинах з президентом Росії Володимиром Путіним вони цю позицію вирішили, а сказана раніше фраза про "єднання на рівні президентів", за його словами, була жартом.

Водночас Лукашенко додав, що якщо говорити про принцип рівноправності, то чому росіяни не говорять, наприклад, щоб приєднати Росію до Білорусі, а не навпаки.

"Ета как расія в кандалах!": РосТБ помітило зміни у зовнішності Медведчука після суду по державній зраді (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 20:15

Російські журналісти звернули увагу на зміну зовнішнього вигляду депутата від ОПЗЖ, кума голови Кремля Віктора Медведчука. В інформаційній програмі кремлівського каналу "Росія 1" журналісти показали ліву ногу Медведчука, до якої прикріплений великий на...

Москві не вдалося розсварити Бухарест з Києвом: Румунія засудила проведення російськими окупантами перепису населення в анексованому Криму

понеділок, 18 жовтень 2021, 20:09

Міністерство закордонних справ Румунії засудило проведення Росією перепису населення на території окупованого Криму. Про це йдеться в заяві відомства в Twitter, зазначають Патріоти України. . "МЗС Румунії засуджує рішення Росія про проведення перепису...