Путін з Бацькою ще наплачеться: "98% білорусів проти об'єднання з Росією", - Лукашенко

Білоруський диктатор вперто, вміло маневрує, 20-й рік пошиваючі в дурні свого недалекого, як і географічному так і розумовому аспектах, колеги. Силовий сценарій, поки при владі "вічний Бацька" теж малоймовірний. Отже змагання в площині "хто кого переживе"

Президент Білорусі заявив, що більшість громадян його країни виступають проти об'єднання з Росією, зазначають Патріоти України.

Як наголосив Олександр Лукашенко на прес-конференції "Велика розмова", яка 1 березня 2019 року тривала у Мінську протягом 7,5 годин, 98% білорусів на можливому референдумі про об'єднання з Росією висловилися б проти такого кроку.

"Чим погано займатися союзним будівництвом, але жити в своєму будинку?", - сказав білоруський президент.

Він запевнив, що на перемовинах з президентом Росії Володимиром Путіним вони цю позицію вирішили, а сказана раніше фраза про "єднання на рівні президентів", за його словами, була жартом.

Водночас Лукашенко додав, що якщо говорити про принцип рівноправності, то чому росіяни не говорять, наприклад, щоб приєднати Росію до Білорусі, а не навпаки.

"Російський майор оголосив "подяку": У "Л/ДНР" найманець Путіна розстріляв "підлеглих"

понеділок, 17 лютий 2020, 23:28

Пособників окупантів обурило те, що росіянина відпустили під домашній арешт. "У 5 омсбр російсько-окупаційний військ "іхтамнєт" у званні майор оголосив "подяку" двом оркам – подарував особисто два квитки на концерт Кобзона. Бравісимо, так тримати", – п...

Рабінович як козирна надія Кремля в Україні: "Його відправити в один кінець", - Нардеп "Слуга народу" Безгін щодо пропозиції лідера "ЗаЖОП" відправити парламентську делегацію на парад 9 травня до Москви

понеділок, 17 лютий 2020, 21:13

Нардеп від "Слуги народу" Віталій Безгін назвав зневагою до України та її воїнів пропозицію нардепа з фракції "ОПЗЖ" Вадима Рабіновича сформувати делегацію Верховної Ради для участі в параді в Москві 9 травня, повідомляють Патріоти України з посиланням...