Путін з Бацькою ще наплачеться: "98% білорусів проти об'єднання з Росією", - Лукашенко

Білоруський диктатор вперто, вміло маневрує, 20-й рік пошиваючі в дурні свого недалекого, як і географічному так і розумовому аспектах, колеги. Силовий сценарій, поки при владі "вічний Бацька" теж малоймовірний. Отже змагання в площині "хто кого переживе"

Президент Білорусі заявив, що більшість громадян його країни виступають проти об'єднання з Росією, зазначають Патріоти України.

Як наголосив Олександр Лукашенко на прес-конференції "Велика розмова", яка 1 березня 2019 року тривала у Мінську протягом 7,5 годин, 98% білорусів на можливому референдумі про об'єднання з Росією висловилися б проти такого кроку.

"Чим погано займатися союзним будівництвом, але жити в своєму будинку?", - сказав білоруський президент.

Він запевнив, що на перемовинах з президентом Росії Володимиром Путіним вони цю позицію вирішили, а сказана раніше фраза про "єднання на рівні президентів", за його словами, була жартом.

Водночас Лукашенко додав, що якщо говорити про принцип рівноправності, то чому росіяни не говорять, наприклад, щоб приєднати Росію до Білорусі, а не навпаки.

Частину міста вже перекрили: ФБР заявило про загрозу зриву інавгурації Байдена, підозрюють ультраправих

вівторок, 19 січень 2021, 11:20

Федеральне бюро розслідувань США попередило правоохоронні органи округу Колумбія про загрозу зриву інавгурації Джо Байдена 20 січня. За даними бюро, представники ультраправих рухів в інтернеті обмінювалися картами потенційно вразливих місць у Вашингтон...

"Так кому він потрібен?": Путін потрапив на влучну карикатуру в тюрмі через арешт Навального

вівторок, 19 січень 2021, 11:19

Затримання та арешт російського опозиційного політика Олексія Навального, який повернувся в Росію в неділю, 17 січня, стали приводом для чергової карикатури, персонажем якої став президент Росії Володимир Путін. Сатиричну картинку відомого художника-ка...