"Путін з Донбасом дедалі більше подібний на Брежнєва з Афганістаном", - блогер

Ті, хто прийдуть на зміну Путіну будуть значно більш прогресивними і європейськими, отже, гіршими й небезпечнішими, переконаний автор.

"Українських селян покріпачила вольтер’янка Катерина ІІ. Григорій Потьомкін - куратор ліквідації Запорізької Січі - щиро захоплювався козацькою романтикою і походив з греко-католицької родини (таких родин тоді було повно на Смоленщині)", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Дмитро Корчинський, передають Патріоти України, і продовжує:

"Кат українського народу Ленін взагалі був мешканцем бібліотеки британського музею. Члени ЦК більшовиків тусувалися в Західній Європі значно довше, аніж керівники царської «охранкі».

Ті, хто прийдуть на зміну Путіну будуть значно більш прогресивними і європейськими, отже, гіршими й небезпечнішими.

Смерть Путіна, можливо, й призведе до кризи, але завершиться оптимізацією.

В Московії демократичні, прозахідні опозиціонери є для нас гіршими за чекістів.

Не варто забувати, що розстріл парламенту і відторгнення за допомогою ЗСРФ Абхазії та Південної Осетії від Грузії і попередня сепаратистська змова в Криму і збройна московська присутність в Придністров’ї і зруйнування Грозного, все це відбулося не за Путіна, але за демократа і улюбленця Заходу Єльцина. Новий постпутінський Єльцин не буде добрішим.

Путін з Донбасом дедалі більше подібний на Брежнєва з Афганістаном.

В Москві нам потрібен застій і тупа неефективна реакція, від якої здатен буде втекти навіть тупий, неефективний контрреволюційний Київ".

Зеленський відгукнувся на заклик Москви терміново представити зміни до Конституції України щодо надання «особливого статусу» Донбасу

неділя, 5 липень 2020, 11:57

Володимир Зеленський відреагував на заклики Росії представити проєкт змін до Конституції про особливий статус" Донбасу. Зокрема голова держави заявив, що ніхто від України нічого не може вимагати, зазначають Патріоти України. Про це президент заявив пі...

"Головне завдання нині - отримати "Нептуни" якомога скоріше й грамотно застосовувати": Командувач ВМСУ розповів, коли найпотужніші ракетні комплекси України надійдуть на озброєння

неділя, 5 липень 2020, 11:07

Ракетні комплекси «Нептун», які пройшли повний комплекс випробувань на полігонах Одещини, надійдуть на озброєння ЗСУ в 2021 році. Про це в інтерв'ю «Радіо Свобода» заявив командувач ВМС ЗСУ Олексій Неіжпапа, зазначають Патріоти України.