"Путін з Донбасом дедалі більше подібний на Брежнєва з Афганістаном", - блогер

Ті, хто прийдуть на зміну Путіну будуть значно більш прогресивними і європейськими, отже, гіршими й небезпечнішими, переконаний автор.

"Українських селян покріпачила вольтер’янка Катерина ІІ. Григорій Потьомкін - куратор ліквідації Запорізької Січі - щиро захоплювався козацькою романтикою і походив з греко-католицької родини (таких родин тоді було повно на Смоленщині)", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Дмитро Корчинський, передають Патріоти України, і продовжує:

"Кат українського народу Ленін взагалі був мешканцем бібліотеки британського музею. Члени ЦК більшовиків тусувалися в Західній Європі значно довше, аніж керівники царської «охранкі».

Ті, хто прийдуть на зміну Путіну будуть значно більш прогресивними і європейськими, отже, гіршими й небезпечнішими.

Смерть Путіна, можливо, й призведе до кризи, але завершиться оптимізацією.

В Московії демократичні, прозахідні опозиціонери є для нас гіршими за чекістів.

Не варто забувати, що розстріл парламенту і відторгнення за допомогою ЗСРФ Абхазії та Південної Осетії від Грузії і попередня сепаратистська змова в Криму і збройна московська присутність в Придністров’ї і зруйнування Грозного, все це відбулося не за Путіна, але за демократа і улюбленця Заходу Єльцина. Новий постпутінський Єльцин не буде добрішим.

Путін з Донбасом дедалі більше подібний на Брежнєва з Афганістаном.

В Москві нам потрібен застій і тупа неефективна реакція, від якої здатен буде втекти навіть тупий, неефективний контрреволюційний Київ".

Хіти тижня. "Великі країни ... втомились від санкцій проти РФ": У США закликали визнати анексію українського Криму Росією

п’ятниця, 6 грудень 2019, 2:00

Автор акцентує увагу на втратах, що їх Москва зазнала в процесі захисту півострова під час Другої світової і Кримської воєн. Американський журнал The National Interest закликав США переглянути свою позицію щодо анексії Криму і визнати півострів російсь...

Хіти тижня. Путін готує Зеленському дві нові умови щодо Донбасу: Генерал попередив про небезпеку (відео)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:35

Президент Росії Володимир Путін на переговорах у "нормандському форматі" може висунути президенту України Володимиру Зеленському дві додаткові умови щодо Донбасу. Про це розповів у ефірі ObozTV колишній заступник начальника Генштабу Збройних сил Україн...