Путін залишиться при владі? Bloomberg розкрив плани Кремля

У Росії вже розглядають варіанти, які допоможуть нинішньому президенту Росії Володимиру Путіну якомога довше залишатися при владі. Про це пише Bloomberg із посиланням одразу на три джерела, повідомляють Патріоти України.

Відповідно до одного зі сценаріїв, Росія може поглинути Білорусь, а нову державу очолить Путін. Це дасть йому можливість обійти конституційні обмеження щодо кількості президентських термінів

Також у Кремлі обговорювали сценарій, ідентичний до того, який відбувається в Казахстані, вважає політолог і колишній співробітник адміністрації президента Андрій Колядин.

"Сценарій Назарбаєва може задовольнити політичну еліту, яка хоче мати арбітра, котрий може вплинути на процес після вступу на посаду наступника", — сказав він.

Крім того, в Кремлі вважають, що Путін може передати ключові президентські повноваження раді безпеки або консультативному органу під назвою Державна рада, які він зараз очолює, а потім використовувати їх для здійснення впливу після відходу з Кремля.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков прокоментував статтю Bloomberg про плани об'єднати Росію і Білорусь в єдину державу, яку, за даними видання, очолить Путін.

"Ми ознайомилися, але це такі вільні вправи. Вони не мають ніякого відношення до того, що обговорюється у Кремлі", – сказав Пєсков.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...