За добу 29 грудня окупанти на Донбасі 6 раз обстріляли позиції українських військ, а вони, в свою чергу, ліквідували трьох бойовиків, а 3 поранили, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-служба ООС.
"29 грудня російські окупаційні війська 6 разів порушили режим припинення вогню. При цьому випадків застосування озброєння, забороненого мінського угодами, не зафіксовано", - йдеться в повідомленні.
Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав. А за даними розвідки, українськими бійцями трьох окупантів було знищено і троє поранені. Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил протягом поточної доби немає.
"Українські військові продовжують надійно контролювати супротивника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умови повного припинення вогню", - йдеться в повідомленні.


Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...