
"Путин - дебил. Он спустил пост-советскую Россию в унитаз. Из-за своих преступлений он не может выйти из власти, поэтому он будет править до смерти (естественной или насильственной), или до переворота", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Слава Рабінович, , повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"После Путина двинуть Россию в цивилизацию могут только условные правые либертарианцы (или около них), но в России они к власти не придут. Россия прое*ала свой шанс в конце 90-х и начале 2000-х. Навсегда. Скорей всего, она развалится".
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час спілкування з іноземними медіа детально окреслив стратегічні цілі Сил оборони та умови для закінчення бойових дій. Попри значні втрати ворога та вдалі українські удари по російській логістиці генерал нар...
Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...