"Путин - дебил. Он спустил постсоветскую Россию в унитаз", - Рабінович

Путінську Росіє чекає неминучий розвал, переконаний експерт.
Володимир Путін. Фото: cdn4.img.ria.ru

"Путин - дебил. Он спустил пост-советскую Россию в унитаз. Из-за своих преступлений он не может выйти из власти, поэтому он будет править до смерти (естественной или насильственной), или до переворота", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Слава Рабінович, , повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"После Путина двинуть Россию в цивилизацию могут только условные правые либертарианцы (или около них), но в России они к власти не придут. Россия прое*ала свой шанс в конце 90-х и начале 2000-х. Навсегда. Скорей всего, она развалится".

Хіти тижня. "Вона балотується не на "шальную імператрицю" і не на "Путіна у спідниці", а на посаду президента України", - нардеп про свою тезку-кандидата в президенти (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 3:00

Вимога Юлії Тимошенко зняти з виборів її однофамільця Юрія Тимошенко є порушенням конституційного права. Про це в ефірі "Прямого" розповів народний депутат, кандидат у президенти України Юрій Тимошенко, передають Патріоти України. "Технічний кандидат -...

Хіти тижня. Бути готовими: Чому Україна постійно моніторить стан Керченського мосту (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 1:00

Падіння скандального мосту неминуче. Питання лише в тому коли і як це станеться. Україна має бути готовою до наслідків, в тому числі і до агресивної реакції Росії. Всі з напругою очікують весняного льодоходу. Обвалення Кримського мосту викличе гуманіта...