Рахуємо витрати: "Гультяї" Порошенки і скромна, незаможна Тимошенко

Коломойський відкрив "скриньку Пандори", атакувавши родину Порошенків за заявлений відпочинок в Іспанії, мимоволі звернувши увагу на свою протеже. Скромну і незаможну, як виходить з декларації

На цю ситуацію звернув увагу український політолог Олександр Палій, зазначають Патріоти України. Ось що він написав у соцмережі.

"До речі, для роздумів. Відпочинок на Мальдивах в середньому удвічі дешевший, ніж відпочинок на Сардинії, де звикли відпочивати, наприклад, Леонід Кучма і така "бідна-бідна" (за офіційною декларацією) людина, як Юлія Тимошенко."

Аналітик наводить такі схеми:


Хіти тижня. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе Украины на НАТО и ЕС", - політолог

неділя, 15 вересень 2019, 18:00

Адже з "тією стороною" потрібно налагоджувати діалог і добиватися миру, за який проголосували 73%. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе на НАТО и ЕС, «чтобы не провоцировать ту сторону», - додав він.

Хіти тижня. Мережа в шоці: Відома співачка грузинського походження закликала підтримати на виборах путінського кандидата (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 17:00

в минулому році співачка якимось загадковим чином стала володаркою 200-метрової квартири в належному мерії будинку в центрі Москви. Російська співачка грузинського походження Діана Гурцкая викликала бурхливу реакцію соцмереж, підтримавши перед виборами...