
Протягом вересня на Донбасі у бандформуваннях "ЛДНР" ліквідовано 62 бойовиків. Ще близько 126 отримали поранення різних ступенів важкості. Небойові втрати - 9 проросійських терористів (суїцид, порушення заходів безпеки, смерть в результаті хвороби). Про це розповів український офіцер Георгій Штефан "Штірліц" у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Ігноруючі Мінські домовленості, у вересні російсько-окупаційні війська кожного дня провокували підрозділи ОС вогнем з різних видів зброї та калібрів, диверсійними групами та вогнем снайперів", - написав військовий. Він також зазначив, що цифра втрат бойовиків може відрізнятися в більшу сторону, у зв'язку з постійним приховуванням лідерами бойовиків та російськими військовими втрат.
"Куратори з РФ наказують систематично занижувати офіційну кількість загиблих та поранених, в зв'язку з низьким так званим призовом на "військову службу за контрактом" та не бажанням в останній час захищати так звані границі республіки. Більшість бойовиків які брали участь у бойових діях на протязі перших років війни, вже розчаровані ідеями "русского мира" та т.з. Новоросії і звільняються з підрозділів російсько-окупаційних військ", - додав український офіцер.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...