Рашизм головного мозку, або Змова "Гейропи" 1837 року: Депутат вимагає розслідування смерті Олександра Пушкіна

​З огляду на те, що до слідства покликана структура, котра «розкопала» участь Арсенія Яценюка у масовому знищенні російських солдатів в ході чеченських війн 1990-х, цілком вірогідно, що «змову» викриють і можливо, навіть, не без «бандерівського сліду».

На малій батьківщині Путіна дехто вирішив "погрітися" в променях величі класика, зазначають Патріоти України. У Росії депутат парламенту Ленінградської області Володимир Петров звернувся до Слідчого комітету (СКР) з проханням розслідувати обставини загибелі поета Олександра Пушкіна, передає Znak.

На думку "пильного" депутата, смерть поета була аж ніяк не випадковою. Петров запевняє, що Олександр Сергійович став жертвою підступної змови "ворогів Росії" і навіть наводить на користь своєї версії якісь свідчення сучасників.

"Знавшие его даже высказывали предположение, что Александр Сергеевич мог стать жертвой заговора", - наголошує депутат-мультимільйонер.

Нагадаємо, класик російської літератури помер 29 січня (8 лютого за новим стилем) 1837 року у своїй квартирі в Петербурзі. Причиною стало поранення в живіт під час фатальної дуелі з французом Жоржем Дантесом.

У свою чергу останній прямий нащадок поета, Олександр Олександрович Пушкін, який проживає в Брюсселі, висловив сумнів у необхідності розслідувати обставини загибелі свого предка.
"От своих предков я знаю, что вокруг Александра Сергеевича было много интриг. Он говорил то, что думал, и поэтому многим был неугоден. С одной стороны, интересно установить правду, но, с другой, такие вещи трогать очень опасно. Я опасаюсь, что кто-то может при этом воспользоваться возможностью очернить его доброе имя", - сказав Олександр Олександрович.

Російські ЗМІ припускають, що на додаткове розслідування події майже 200-літньої давності депутата Петрова надихнула гучна справа туристів групи Дятлова загиблої при дивних обставинах в Уральських горах. Адже до розслідування загадкової події в РФ повернулися через 60 років після трагічних подій.

Хіти тижня. "Пожирає сам себе": Астролог розповів, як хвороба вбиває Медведчука

понеділок, 19 серпень 2019, 10:00

Популярний астролог Влад Росс заявив, що один з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук має поганий гороскоп, який нібито обіцяє неприємності в тому числі і для самого політика, повідомляють Патріоти України. "У його гороскопі...

Хіти тижня. "Янтарный губернатор, или Зачем президент назначил главой Житомирщины выходца из СБУ", - ЗМІ

понеділок, 19 серпень 2019, 9:30

Президент Володимир Зеленський призначив головою Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка, супроводивши представлення нового губернатора показовою прочуханкою місцевих чиновників. Про це йдеться в матеріалі видання Деловая столица,...