Разом проти агресора? Данія має намір затримати будівництво "Північного потоку-2" (відео)

Голова українського уряду провів зустріч з прем'єр-міністром Данії.

Володимир Гройсман та Ларс Люкке Расмуссен. Фото:kmu.gov.ua

Данія має намір затримати реалізацію проекту будівництва газопроводу "Північний потік-2", який важливий для долі всієї Європи, а не тільки даного королівства. Про це під час спільної з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом прес-конференції заявив прем'єр-міністр Данії Ларс Люкке Расмуссен, передають Патріоти України.

З метою затримки будівництва одіозного газопроводу в парламент країни внесені законодавчі ініціативи, які спрямовані на затримку реалізації проекту.

"Звичайно, ми думали над питанням "Північного потоку-2". Моя позиція полягає в тому, що цей проект має геополітичну, європейську імплікацію і сама Данія не може вирішити його. Ми не визначилися, коли треба прийняти остаточне рішення, і насправді це дуже важко передбачити. У мене є сильне відчуття, що нам треба перенести це питання за європейський стіл переговорів для європейських країн", - заявив прем'єр-міністр Данії.

За його словами, потрібно звернути увагу на всі застереження, всі проблеми, і потрібно усвідомити і обговорити всі питання, пов'язані з Україною та іншими державами, які "дуже-дуже серйозні", заявив Ларс Люкке Расмуссен.

Зокрема, прем'єр Данії також запропонував серйозно і виважено проаналізувати всі ризики і роль України, як транзитера палива.

Джерело: УНІАН

Хіти тижня. Декласування "православної наддержави": Як Росія буде захищати "русский мир", якщо найбільше церков буде в Румунії, - експерт

неділя, 16 грудень 2018, 13:30

Московська держава впродовж 600 років тішилася самозваним визначенням про себе як "Третій (і останній) Рим", котрому приречені підкорятися всі православні світу. Росія збирається захищати “русский мир” в Україні, у той час як найбільше парафій Російськ...

Хіти тижня. На колінах, з портретом російського царя: Віруючі УПЦ МП влаштували безстроковий молебень під стінами Верховної Ради, "відстоюючи православну віру" (фото)

неділя, 16 грудень 2018, 13:00

Проросійські церковники планували зібрати на протест близько 1000 чоловік, проте "незгодних" набралося всього 100 прихожан. За словами протестувальників, вони прийшли під Раду "за покликом серця і душі", щоб "відстояти православну віру". Відзначимо, що...